Jump to content

[Portofoliu] Beyond


Beyond
 Share

Recommended Posts

On 28.03.2018 at 2:38 PM, VentorOP said:

Faine,succes

 

On 01.04.2018 at 12:21 AM, Mafie said:

Sunt Ok

 

Aveti grija cu posturile aiurea. Exista un regulament, cititi-l. 

-------------------------

Vad ca te-ai dus mai mult spre tema alb-negru. Observ ca ai aplicat un efect de pictura in ulei sau de sketch (nu-mi dau seama) in prima lucrare de pe aceasta pagina, ceea ce nu e rau, dar nu cred ca se potriveste cu ceea ce doresti sa realizezi. Acel banner observ ca e pentru un canal de Youtube. Fiind pentru acea platforma, puteai sa mai incluzi cate ceva in banner (ex: link-uri de la social media), deoarece atunci cand accesezi un canal, banner-ul este ceea ce iti sare in ochi si acolo intra informatiile folositoare. Imi plac, kw!

Link to comment
Share on other sites

@OmE, Nu prea am avut multe idei la acea pictura, m-am inspirat de la o imagine putin asemanatoare si am decis sa fac ceva nou, pe viitor voi face ceva mai complex, totul se incepe de la ceva mic.

Banner-ul a fost cerut de catre un membru, ce mi-a spus sa fac aia am facut, sunt de acord ca nu strica niste informatii dar astea au fost cerintele.

Apreciez foarte mult parerea! pwpik :*

Link to comment
Share on other sites

7Kk6l1N.png

 

Nu stiu de unde pasiunea asta pentru atata fundal negru. E mult spatiu negativ si mie una nu imi concentreaza atentia pe ceea ce ai facut, desi presupun ca asta era oarecum ideea. Stock-ul pare low, textul este simpatic, dar este foarte mare si el atrage toata atentia (si nu este ajutat de ceea ce are in spate). In principiu in semnaturi/avatare, textul ar trebui sa fie secundar, sa fie o amprenta subtila, fina, un mic mesaj despre ceea ce vrei sa transmiti in lucrari, sau cum se obisnuieste numele userilor. Daca voiai sa faci ceva cu accent pe text, puteai in spate un backhround mai neutru, mai inert, ceva cu o tenta abstracta tho

 

Keep it up

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Beyond said:

@Daniela, Asta este un banner pentru YouTube, imaginea din mijloc este cea care apare pe canal iar negrul din jur dispare, se foloseste doar pentru dimensiune. Oricum, mersi pentru parere!

Ah, i-auzi, my bad atunci :))))) Inca invat lucruri noi, the more u know

Scuze :D

Link to comment
Share on other sites

  • ome locked this topic
  • ome unlocked this topic

Imi cer scuze daca postez mai mult avatare dar nu prea am timp sa diversific creatiile, sper ca pe saptamana viitoare sa revin cu o creatie mai diferita.

 

NZ3FoUb.png yJotKtX.png rJoCKW4.png WsjVPlp.png Ycz9KTG.png rB2t7wI.png rQZxJb3.png wxJxZpp.png aod72fx.png t9dqSYf.png 0ivtFrj.png zqqFjOF.png v5B3G99.png dFN29q0.png b305C2y.png xdH4LJO.png GTQ4V1h.png R6ic0eM.png 3Saozk2.png gR1pG6T.png oMf7a6A.png

 

l4L3Ag3.png&key=620442e8dafb376343ee404d4569e1cbbf24b23758f3b1d413802040658cd5db

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.