Jump to content

[Portofoliu] Beyond


Beyond
 Share

Recommended Posts

PPATMlP.png stroke-ul de la moderator nu imi place. mai bine il lasai asa. 

XrU4LIA.png ai plasat doua rendere la logo si le-ai sters prost cu erasetool-ul. 

5k3RAGA.png aici nu am ce sa-ti reprosez. daca tu ai facut de la 0 asta, e bine. 

la avatare nu-mi dau cu parerea ca nu e punctul meu forte. eu le detest. :)). astept si ceva mai nou. keep work 

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                     @Beyond

Imi plac lucrarile tale mai ales cele in stilul gotic/sumbru, se vede dedicarea si dibacia cu care lucrezi. Ai petrecut mult timp perfectionandu-ti abilitatile grafice si stilul propriu, acest lucru se observa in lucrarile tale. Eu nu sunt decat un ,,mini-amator,, in ceea ce priveste Photoshop-ul care nu stie decat cateva chestii de baza. Sper ca pe viitor sa devii din ce in ce mai bun, criticile negative/rautacioase doar ignorale, ele vin de la oamenii ce incearca sa te demoralizeze si care vor sa te faca sa renunti. Bafta mai departe!

Edited by Zeldris
Link to comment
Share on other sites

@Zeldris, Sincer iti multumesc din suflet pentru acest comentariu care chiar mi-a facut ziua mai buna. Apreciez asemenea persoane ca tine care incearca sa-i motiveze pe altii sa continue cu hobby-ul sau si sa se perfectioneze.

Iti multumesc din nou, o zi buna sa ai!

Link to comment
Share on other sites

On 9/25/2018 at 12:20 PM, Beyond said:

Cover Profil Free

De data aceasta cu un stil mai neobisnuit si frumos dupa parerea mea.

 

C0zeKbF.png

nnR5yCc.png

A0RsMPg.png

incearca sa adopti si stilu' manipulation daca tot te pasioneaza cover-uri.

Link to comment
Share on other sites

De data aceasta v-am pregatit ceva mai special, am facut o creatie impreuna cu Chain, un prieten de-al meu, pe baza unui cover de muzica.

Sper ca va place si ne puteti sustine cu un +1 pentru a continua colaborarea.

#SDC

 

SyxaTyX.png

Link to comment
Share on other sites

Ai avansat foarte mult de la primele tale poze. Ultima creatie arata ca una care ar folosi-o un Rapper sau un Cantaret Pop/Hip-pop. Continua tot asa si probabil vei ajunge un Designer la o companie profesionala. Noroc cu creatile.

Link to comment
Share on other sites

@Founce, Iti multumesc foarte mult pentru parere, sper si eu sa devin un Designer al unei companii insa mai am mult de invatat si de lucrat, cu timpul se rezolva si asta.

La ultima creatie am facut o colaborare cu un prieten, el se pricepe mai bine la cover-uri, in timp ce ascultam o muzica ne-a venit ideea de a face acest cover, ne-am impreunat cunostintele si cred ca a iesit ceva interesant.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beyond said:

@Founce, Iti multumesc foarte mult pentru parere, sper si eu sa devin un Designer al unei companii insa mai am mult de invatat si de lucrat, cu timpul se rezolva si asta.

La ultima creatie am facut o colaborare cu un prieten, el se pricepe mai bine la cover-uri, in timp ce ascultam o muzica ne-a venit ideea de a face acest cover, ne-am impreunat cunostintele si cred ca a iesit ceva interesant.

Mult noroc sa ajungi la acest statut dar am o singura chestie care-mi enerveaza ochii. Aia din mijloc trebuia facut ca celalate ceva gen Ca penultima cu bucati lipsa ca arata super smecher daca era asa. Dar asta e preferinta mea, daca tie iti place asa lasa sa fie asa, Noroc inca o data.

Link to comment
Share on other sites

Ți-am mai spus asta și îți spun în continuare, lucrezi excelent de bine, îmi plac toate lucrările pe care le face, se vede pasiunea și munca depusă în realizarea acestora, pot spune că ești cel de la care am ce învăța în acest domeniu și cel care mă motivează și pe mine să mă dezvolt și să lucrez mai mult in Photoshop, din partea mea ai toat respectul și îți spun toate astea cu mare drag.

Link to comment
Share on other sites

Imi plac mult lucarile tale, lucrezi curat.

Text frumos, efecte frumoase, felicitari!

 

------

image.png.6235dd38474d79bb9db794815d649b52.png Imi pots face si mie unul? sau macar sa imi dai sursa de la imagini cu skin-urile?

Link to comment
Share on other sites

Demult n-am mai postat ceva, deci, asa cum suntem in prag de sarbatori minunate o sa va bucur cu o creatie si in acelasi timp va urez sarbatori fericite alaturi de cei dragi si cu un nou an care vine peste doua saptamani.

Cred ca aceasta este ultima mea creatie din portofoliu de anul acesta, posibil sa va mai surprind cu o alta creatie aproape de anul nou, dar pana atunci ,, Sarbatori fericite tuturor! ''.

 

Jsy2b2s.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.