Jump to content

Logica lu` Bobo


eB Cosmarul
 Share

Recommended Posts

@eB Catalyn, am și eu o criză de râs la cât de prost ești.

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

Cât de prost ești să te iei de o majusculă? =)) Măcar dacă ai corecta corect, dar nu se pune majusculă atunci când menționezi pe cineva. =)) 

Edited by Quicky
Link to comment
Share on other sites

@eB Catalyn, hai marş de aici, dacă ai uitat cumva să ştii că nu mai eşti admin pe rpg2 deci nu prea mai ai de ce să te bagi in seamă pe comunitatea asta dacă eşti aşa de prost. apropo... de ce dracu' te-ai luat de majusculă când eu scriu totul corect în afară de aia? acum să ştii şi tu că ma doare fix în pulă de ce îmi zici tu dl. profesor, du-te şi culcă-te ca să nu te bata mă-ta că stai până târziu

Edited by Splash RPG3
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Splash RPG3 said:

@eB Catalyn, hai marş de aici, dacă ai uitat cumva să ştii că nu mai eşti admin pe un server de sa:mp deci nu prea mai ai de ce să te bagi in seamă pe comunitatea asta, asta dacă eşti şi prost, ce esti. apropo... de ce dracu' te-ai luat de majusculă când eu scriu totul corect înafară de aia? acum să ştii şi tu că ma doare fix în pulă de ce îmi zici tu dl. profesor, du-te şi culcă-te ca să nu te bata mă-ta că stai până târziu

Lasa-i sunt nabi :) 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, eB Catalyn said:

@Quicky Vezi că ai puțină Română pe la borta curului, pune-l pe Splash să te lingă.

e bine să susţii homosexualitatea dacă şi tu eşti un membru al LGBT.. până la urmă daca nu ai fi, nu ai avea fanteziile astea

Edited by Splash RPG3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Splash RPG3 said:

e bine să susţii homosexualitatea dacă şi tu eşti un membru al LGBT.. până la urmă daca nu ai fi, nu ai avea fanteziile astea

Nope, m-am informat doar, să știi să-ți faci treaba, dacă tot ești "pidar".

Link to comment
Share on other sites

MORRRRRRRRRRRRRRRRRR =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.