Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[Puțin ajutor] - Mikey.


EduardLFC
 Share

Recommended Posts

Salutare.

Vreau doar să vă întreb o chestiune simplă. Nu sunt profesionist și chiar m-aș bucura să aflu de la cineva mai experimentat următorul lucru.

 

PC-ul meu:

 

Cât timp poate merge laptop-ul meu cu setări LOW pe CS:GO, să-mi fac vreo problemă că s-ar putea arde sau distruge ceva?

Link to comment
Share on other sites

Iti recomand un cooler pentru laptop, unul de calitate daca ai posibilitatea, cat despre cs go, ar merge, pe toate setarile low undeva la 45-50, depinde de harta. Nu exista riscul sa se arda, au anumite protectii in caz ca are probleme, se stinge automat. #KeepUpTheGoodWork

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, sLick Dereglatu said:

Iti recomand un cooler pentru laptop, unul de calitate daca ai posibilitatea, cat despre cs go, ar merge, pe toate setarile low undeva la 45-50, depinde de harta. Nu exista riscul sa se arda, au anumite protectii in caz ca are probleme, se stinge automat. #KeepUpTheGoodWork

 

Asta e problema, se încinge tare, prea tare uneori.

Ce cooler mi-ai recomanda?

 

32 minutes ago, AnxietyTBH said:

Iti va merge pe low in maxim 50 fps pe mapele mai mici. Nu, nu s-ar arde nimic.

 

Ah, nu-i bai așa mare legat de FPS. Se mișcă decent, mna.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Mikey said:

 

Asta e problema, se încinge tare, prea tare uneori.

Ce cooler mi-ai recomanda?

 

 

Ah, nu-i bai așa mare legat de FPS. Se mișcă decent, mna.

Cauta dupa modelul de laptop, si sa fie mare si cu sunetul cred ca nu te intereseaza.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.