Jump to content

[REZOLVAT] ENB cursor blocat


Andrei JUXTAPUS

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Salut! Cand instalez orice enb, fie el de reflexie masini, natural etc si intru in joc cursorul mi-l arata blocat intr-o parte a ecranului(mereu aceeasi) dar el se misca, insa nu pot sa-l vad ca se misca, eu il vad stand acolo.
Screenshot (în caz că este necesar): Nu e.

Alte precizări: Tin sa precizez ca am Windows 10 si ultima versiune de DirectX

Link to comment
Share on other sites

Cel mai probabil Windows-ul îți creează probleme. Ai încercat să reinstalezi tot folder-ul GTA SA și s-o iei de la capăt în speranța că vei reuși ? Dacă l-ai reinstalat cu aceleași foldere, îți recomand să încerci și cu alte tipuri de GTA SA, de pe moduri.ro/gta sau link-ul pe care cei de la B-Zone l-au afișat pe Wiki B-Zone la tutoriale : https://wiki.b-zone.ro/index.php?title=Tutorials:SAMP_Installation. Dacă nu vei reuși, iar nimeni nu-ți va găsi răspuns la problema ta, sfatul meu este să lași jocul așa cum este și să te distrezi!

Link to comment
Share on other sites

On 1/9/2018 at 2:20 PM, Darly said:

Cel mai probabil Windows-ul îți creează probleme. Ai încercat să reinstalezi tot folder-ul GTA SA și s-o iei de la capăt în speranța că vei reuși ? Dacă l-ai reinstalat cu aceleași foldere, îți recomand să încerci și cu alte tipuri de GTA SA, de pe moduri.ro/gta sau link-ul pe care cei de la B-Zone l-au afișat pe Wiki B-Zone la tutoriale : https://wiki.b-zone.ro/index.php?title=Tutorials:SAMP_Installation. Dacă nu vei reuși, iar nimeni nu-ți va găsi răspuns la problema ta, sfatul meu este să lași jocul așa cum este și să te distrezi!

am incercat deja aceste metode si cred ca e de la windows..

multumesc pentru ajutor !

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Hornswoggle said:

Încearcă să cauți și tu un tutorial ceva pe internet, e imposibil să nu găsești rezolvarea la problema. Mult succes.

Asta putea sa faca fara sa ii zici tu, lasa posturile aiurea deoparte.

Link to comment
Share on other sites

+1 Pentru cei ce au zis sa dea reinstall la windows, accea e problema, pe windows 10 nu merg toate modurile pe samp indiferent daca ai sampfuncs/cleo/modloader, si v-a intrebati dc nu merg sa va explic, Windows 10 nu a actualizat toate modurile pentru jocuri mai vechi cum e samp-ul fara moduri merge pe windows 10, dar daca incerci sa bagi niste moduri specifice nu o sa mearga pentru ca windows 10 sa ocupat mai mult sa mearga moduri pe jocurile mai noi din 2013 pana in prezent, Concluzie: Daca vrei sa iti  mearga moduri pe samp, instaleza windows 7, chiar daca e mai vechi merge perfect, Succes.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.