Jump to content

O poza cat o mie de cuvinte


Lil Wald
 Share

Recommended Posts

39 minutes ago, Analyse said:

n-are nicio legătură cu adevăratul scop 

 

Pai am vrut sa subliniez faptul ca Hitler era foarte bad si Kelton e considerat la fel prin unica si faimoasa replica "ban-ul ramane"! Sper ca acum ai prins gluma. (Hope so)

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, GreenWald RG said:

 

Pai am vrut sa subliniez faptul ca Hitler era foarte bad si Kelton e considerat la fel prin unica si faimoasa replica "ban-ul ramane"! Sper ca acum ai prins gluma. (Hope so)

Hitler era bad? L-ai cunoscut tu? Tu nu stii ce om era el. A facut totul pentru Europa si niste oameni ca voi il considerati rau...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GreenWald RG said:

@AnxietyTBH a facut totul pentru germania, si cred ca 20+ milioane de victime a fost destul pentru a fi considerat un om rau, daca vrei sa continuam discutia ne vedem in topicu discutii richgang 

CINE TI-A BAGAT AIA IN CAP? NICI 3 MILIOANE NU AU FOST OMORATI SI TU ZICI DE 20 MILIOANE. 

 

14/88!

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AnxietyTBH said:

CINE TI-A BAGAT AIA IN CAP? NICI 3 MILIOANE NU AU FOST OMORATI SI TU ZICI DE 20 MILIOANE. 

 

14/88!

 

Ti-am zis vorbim in topicu de discutii, nu aici.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.