Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[Portofoliu] IngeruDrogat


IngeruDrogat
 Share

Recommended Posts

NEW

5b65bd026fcbe_StelutaListaModeratori.png.05956688294a49c96551e7a5172b79d6.png5b65bd0302199_StelutaMembriSanctionati.png.298efa083f4df6dc1804094b9cc36e93.png

5b65bd03e858f_StelutaRegulamentCompetitiiExterne.png.47408f09cae22f40abfdfaa0bb9edd35.png5b65bd056cd8b_StelutaRegulamentSport.png.081640595ac7dc961cb8557b12a1de3d.png

5b65bd046ac67_StelutaRegulamentLigue1.png.44170d2f401da2ca174eb7972c7a3c2c.png5b65bd04d979f_StelutaRegulamentPremierLeague.png.89e67fde00b26b73e61f09c70ed8d84f.png

5b65bd037fbea_StelutaRegulamentBody.png.0fff5df8df609917ae29620e92e5bb42.png

Daca se poate sa primesc niste comentarii care sa ma ajute ( prin asta ma refer la texte de genul: la imaginea 3 ar fi mers un alt text sau o pozitionare diferita sau efecte s.a.m.d).

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, im ugly still gettin' hoes said:

cam care ar fi greselile alea pe care le-ai observat tu?

Acele litere spre exemplu: QUE, Y, T cel putin eu nu le vad bine nu se potrivesc cum trebuie cu imaginea as fi scapat si de acea "sageata" care se afla deasupra la B si de acele punctulete albe care se afla doar pe o jumatate de imagine. Astea le consider eu greseli care se vad cu ochiul liber mai vezi tu ceva ? (Nu m-am bagat si in celelalte fiindca sunt prea simple) 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, IngeruDrogat said:

Acele litere spre exemplu: QUE, Y, T cel putin eu nu le vad bine nu se potrivesc cum trebuie cu imaginea as fi scapat si de acea "sageata" care se afla deasupra la B si de acele punctulete albe care se afla doar pe o jumatate de imagine. Astea le consider eu greseli care se vad cu ochiul liber mai vezi tu ceva ? (Nu m-am bagat si in celelalte fiindca sunt prea simple) 

Nu mi se par neaparat greseli alea, eu nu am gasit prea multe, nu zic ca e buna, dar tehnic nu sunt greseli majore. In schimb ce nu mi se pare ok la cea cu barbecue, pentru ca pe prima n-are sens sa o comentez ca e prea simpla, e faptul ca nu are nimic atractiv in ea, cand faci o astfel de imagine trebuie sa se vanda de la sine, aia imi pare mai mult a invitatie pentru un canal de twitch sau ceva de genul.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, im ugly still gettin' hoes said:

Nu mi se par neaparat greseli alea, eu nu am gasit prea multe, nu zic ca e buna, dar tehnic nu sunt greseli majore. In schimb ce nu mi se pare ok la cea cu barbecue, pentru ca pe prima n-are sens sa o comentez ca e prea simpla, e faptul ca nu are nimic atractiv in ea, cand faci o astfel de imagine trebuie sa se vanda de la sine, aia imi pare mai mult a invitatie pentru un canal de twitch sau ceva de genul.

Daca ai timp imi poti spune ce ar fi trebuit sa adaug/scot ca acea imagine sa se vanda de la sine sau macar sa fie mai atractiva ? Prima imagine este un banner de youtube.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, IngeruDrogat said:

Daca ai timp imi poti spune ce ar fi trebuit sa adaug/scot ca acea imagine sa se vanda de la sine sau macar sa fie mai atractiva ? Prima imagine este un banner de youtube.

culorile si template-ul ala foarte pompos

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.