Jump to content

Acel moment cand activezi WallHack


Pegassi
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, Pegassi said:

@rTn Dyablox VIP Stiu, ce am facut eu.. nu ce ai facut tu.. si deoarece desteptul cedeaza primul te las sa traiesti in lumea ta.

Se vede cine este copilu'.. doar aia isi pun la poza de profil poze cu alte persoane ca daca pun o poza cu ei cade tot forumul.

 

Eu te-as injura rau, dar nu-mi permite functia.

 

Logica ta e ca mila lui Kelton, nu exista.

 

1. Toti fac meme-uri ca la mine, si tu unu te-ai gasit care stii ce inseamna cu adevarat ce este un meme? Nu-ti pare putin ciudat?

2. Daca tot te-ai luat de avatarul meu, vrei sa spui ca si toti din staff sunt copii?

 

Copile, esti penibil, faptul ca te-a atins critica mea, deja demonstreaza ca ai 12-14 ani.

Link to comment
Share on other sites

@VaNNila Multumesc frumos!

4 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

 

Eu te-as injura rau, dar nu-mi permite functia.

 

Logica ta e ca mila lui Kelton, nu exista.

 

1. Toti fac meme-uri ca la mine, si tu unu te-ai gasit care stii ce inseamna cu adevarat ce este un meme? Nu-ti pare putin ciudat?

2. Daca tot te-ai luat de avatarul meu, vrei sa spui ca si toti din staff sunt copii?

 

Copile, esti penibil, faptul ca te-a atins critica mea, deja demonstreaza ca ai 12-14 ani.

Aaa, tu te consideri membru staff? Hai ca deja ma faci sa rad :))

Link to comment
Share on other sites

Am zis eu ca ma consider membru staff? Esti ridicol. Bine ca macar eu te fac sa razi, ca meme-ul tau nu a putut s-o faca.

 

Edited by rTn Dyablox VIP
Link to comment
Share on other sites

  • Dyablox locked and unlocked this topic

:))

Link to comment
Share on other sites

:)) Sa fii si la TW si sa apeși tasta din greșeală, e altcv

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.