Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[REZOLVAT] Probleme Hud GTA


StefanAlecsONE

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Salutari! am instalat un hud si nu mi se vede okay, este buguit putin, ma poate ajuta cineva? 
Screenshot (în caz că este necesar): https://imgur.com/a/6z6lo partea de sus dreapta este buguita

Alte precizări: http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-mods/45968-c-hud-by-samphack-v-7.html de aici am luat modul, am incercat sa iau si altele doar acelasi rezultat.

Multumesc o zi buna/seara!

 

Link to comment
Share on other sites

Salut @StefanAlecsONE, tin sa te informez ca acest mod poate avea fisiere lipsa. Am mai intalnit aceasta problema si in marea majoritate a cazurilor jucatorul avea un PC mai slabut, ori era instalat gresit modul. Incearca si dai un reinstall la mod, daca nu merge nici atunci, incearca alt mod. Sper ca te-am ajutat, o seara placuta iti doresc. Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Vai, nu e nimic lipsa si de unde pana unde daca ai PC slabut nu apare hud-ul voi cititi ce scrieti? Acela este un C-HUD care poti modifica ce vrei tu in hud, nu e un hud normal cum ar fi hud.txd, din cate am vazut din poza asa e hud-ul modificat de creator sa aibe bani jos, ceasu sus, nu mai comentati degeaba daca nu stiti! baga un hud.txd normal daca vrei sa se vada bine! un +1 daca te-am ajutat, Succes la instalare!

2 hours ago, StefanAlecsONE said:

Multumesc de comentariu, sunt bagate bine, s-ar putea sa fie fisere in lipsa m-ai mi-a zis un prieten la fel. PC-ul nu inteleg ce ar avea cu un HUD.

UP astept alt comentariu.

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.