Jump to content

așa-i când ești jucător bazat


blasphemy.
 Share

Recommended Posts

Am păţit... asta e, chelbosul dă funcţii copiilor cu 300 de ore lunar şi 6 luni pe comunitate, nu membrilor vechi şi cu experienţă. Aşa-şi respectă B-Zone "veteranii" :) un motiv principal pentru care majoritatea jucătorilor vechi s-au retras. Timp ar mai fi, dorinţă şi pasiune, astea au fost distruse de deciziile chelbosului şi de anumite update-uri tâmpite.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, BIS aka OldNab said:

Am păţit... asta e, chelbosul dă funcţii copiilor cu 300 de ore lunar şi 6 luni pe comunitate, nu membrilor vechi şi cu experienţă. Aşa-şi respectă B-Zone "veteranii" :) un motiv principal pentru care majoritatea jucătorilor vechi s-au retras. Timp ar mai fi, dorinţă şi pasiune, astea au fost distruse de deciziile chelbosului şi de anumite update-uri tâmpite.

Cea mai mare dreptate ai, deceaba ești scăpat la PC și ești pro*t botă, și primești o funcție destul de importantă. Veteranii comunității sunt vechi, cunosc GameMod-ul pe de rost, și cu toate astea sunt respinși din motive absolut proaste. B-Zone îți oferă 10-15 LevelUp-uri, ba că e ziua comunității, ba că e ziua unui Admin 5, ș.a.m.d, și ești respins pentru „Puține ore”, pana mea, gândesc acești oameni?

Link to comment
Share on other sites

@TLG Konny eu am fost respins la funcţia de Helper după 3 mandate consecutive ca primar, când aveam activitate de peste 150 de ore pe lună, pe motivul că "momentan nu îndeplinești condițiile pentru a fi un candidat ideal pentru această funcție". Nu aveam nicio sancţiune în loguri, niciuna! M-am ofticat când am văzut alţi playeri cu nici un an pe comunitate, level 30 şi cu sancţiuni în loguri, maxim rank 3-4, multe F.W.-uri., care au primit, în schimb, helper. Eu aveam 2 ani pe comunitate atunci, level 45 şi 2.000 de ore jucate, pe contul pe care aplicasem. Mai aveam un cont de level 54, tot 2.000 de ore jucate, care fusese primul meu cont. Mă rog, să zicem că asta nu conta. Cum să nu-ţi bagi picioarele în el server? Şi de atunci nu am mai jucat serios pe B-Zone decât câteva luni pe RPG3 în acelaşi an, după care am zis "pa-pa".

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, TLG Lewoo said:

Bă, eu unul am făcut funcțiinle în nici un an și nici n-am jucat extrem de mult

 

Eu am jucat 130 de ore în 2 săptămâni la deschidere RPG4 ca să iau liderul pe care îl ai tu, NR fiind marea mea iubire pe B-Zone (prima facţiune, am fost de 10 ori în NR în total). Aveam 2 rank 3-uri şi un rank 6 în NR, pe lângă alte 3-4 rank 2-uri. Am fost acceptat pentru teste, am avut acelaşi punctaj cu Furtuna, cel care face vlogul. El avea doar un rank 4 în NR, şi ăla chinuit cu 3 F.W.-uri. Ghici cine a primit lider? :) şi după vreo două luni a lăsat liderul.

 

Pe B-Zone merge doar cu pile. La deschidere RPG4 s-au dat funcţiile la vloggeri şi alţi preferaţi ai conducerii.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BIS aka OldNab said:

 

Eu am jucat 130 de ore în 2 săptămâni la deschidere RPG4 ca să iau liderul pe care îl ai tu, NR fiind marea mea iubire pe B-Zone (prima facţiune, am fost de 10 ori în NR în total). Aveam 2 rank 3-uri şi un rank 6 în NR, pe lângă alte 3-4 rank 2-uri. Am fost acceptat pentru teste, am avut acelaşi punctaj cu Furtuna, cel care face vlogul. El avea doar un rank 4 în NR, şi ăla chinuit cu 3 F.W.-uri. Ghici cine a primit lider? :) şi după vreo două luni a lăsat liderul.

 

Pe B-Zone merge doar cu pile. La deschidere RPG4 s-au dat funcţiile la vloggeri şi alţi preferaţi ai conducerii.

 

kotet e rupt in gura de foame, functiile sunt scoase la licitatie din 2012, si asta e un fact

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.