Jump to content

zentorno hd
 Share

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

O prezentare mai slaba ca aceasta nu am vazut nici o data, folosesti si acel ad.fly ca sa castigi si tu 10 centi sau 1 dollar nu mai stiu sigur, efectiv postezi degeaba, acest topic a fost o pierdere de timp chiar si pentru tine.

Oferi nota 8.5 la un serial da nu spui de ce, poti sa dai nota 8.5 din N motive de exemplu: Personaje (prin personaje ma refer la aspectul lor), povestea etc. A fost un serial bun dar nu atat de bun, deci a fost bun sau nu?

Legat de descriere nu stiu ce sa zic, nu am vrut sa dau click pe Sursa ca sa vad daca a fost copy-paste,dar acea descriere putea sa fie mai mare sau chiar cu niste informatii mai utile referitoare la serial, acea fraza prin care explici ca rege ordona lorzilor si cum ca al doilea cel mai important era mana regelui nu isi are rostul.

Legat de poze nu ai folosit nici macar acel ad.fly ca sa obtii inca cativa centi, ai ales fix cele mai random poze posibilie 2 poze cu numele serialului si o poza cu 2 personaje atat.

Trailer la fel nu stiu nu am dat click deoarece este o piedere de timp.

 

Efectiv mi-am pierdut timpu' scriind acest comentariu..

 

 

 

Edited by IngeruDrogat
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.