Jump to content

Vand/Schimb conturi BF4/LoL/WoW


KoKcYs

Recommended Posts

  • Numele produsului: cont Origin cu Battlefield 4/ cont League Of Legends eune/ Cont Blizzard cu World Of Warcraft 
  • Model: 
  • Starea produsului: BF4- are cam 50% din story + pe mp are progres destul/ LoL-ul  are 102 campioni + cateva skin-uri (vezi imagini detalii) contul a ajuns in aur sezonul trecut/ Contul de WoW este Starter Edition pentru cunoscatori, eu habar nu am cu ce se mananca jocul deoarece nu ma joc deloc, jocul l-am primit cadou.
  • Detalii despre produs: Nu au nici un fel de ban, totul este in regula cu ele, daca se cere dovezi sau ceva informatii in plus se rezolva.
  • Preţ:  BF4-10E / LoL 20E / WoW 15E ( LoL si WoW negociabil)
  • Schimb pe (în cazul în care vreţi un schimb): Dau la schimb pe cont steam cu Cs:Go cu rank si/sau ceva skin-uri 
  • Metoda de plată: PaySafeCard / PayPal
  • Contact: Steam / Email: flycounter46@yahoo.com / skype: kokcys.kok / sau pm.
  • Imagini: BF4 WoW LoL1 LoL2 LoL3 LoL4 LoL5
  • Alte precizări: am acces la toate adresele de email de la conturi deci nu e problema la schimbarea de email, pentru nelamuriri/informatii ma puteti contacta prin una din metodele de mai sus. 
  • Multumesc!
Link to comment
Share on other sites

  • Hawx locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.