Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Cerere - Jomes - Avatar


Maxwell ToV
 Share

Recommended Posts

  • Display Name: South Jomes
  • Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo/Cover Profil): Avatar
  • Link către ultima cerere făcută (obligatoriu): https://forum.b-zone.ro/topic/368655-cerere-kinder-avatar/
  • Imagine (obligatoriu pentru semnătură):https://imgur.com/KZ8RJll
  • Tema (În caz că nu există o imagine):
  • Text: Jomes
  • Dimensiuni: 150 x 300
  • Alte precizări: Doresc ca avatarul  sa aiba un efect pe ea(.gif) si o margine de culoare gri. Cea mai frumoasa creatie primeste +10 la reputatie.
Edited by South Jomes
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, South Jomes said:

@Mikey, avatarul tau nu corespunde cerintelor mele, dar iti multumesc pentru creatie.

 

Știi că nu sunt obligat să îți fac exact ceea ce vrei, nu?

 

  • Designerul are dreptul să facă o lucrare după cum consideră el că arată mai bine, să aibă un aspect plăcut. Fiecare element specificat de membru este opțional. Fiecare nemulțumire precum "unde-i textul meu? Nu ești bun de nimic "; "Ce designer mai ești și tu nu-mi îndeplinești toate cerințele?" Nu vor fi trecute cu vederea și topicul respectiv va fi închis.

Următoarea ieșire de genul și îți închid topicul.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, South Jomes said:

@Mikey un decupaj, un efect si un text poate adagua oricine... Designer de nota 1!

 

On 1/30/2018 at 5:35 PM, Mikey said:

Designerul are dreptul să facă o lucrare după cum consideră el că arată mai bine, să aibă un aspect plăcut. Fiecare element specificat de membru este opțional. Fiecare nemulțumire precum "unde-i textul meu? Nu ești bun de nimic "; "Ce designer mai ești și tu nu-mi îndeplinești toate cerințele?" Nu vor fi trecute cu vederea și topicul respectiv va fi închis.

 Invata sa vorbesti frumos. Acel ''designer de nota 1'' considerat de tine, are functia si se pricepe in ceea ce face. Nu este obligat sa respecte ce zici tu in cerere cu exactitate, tot ce zici in cerere este optional pentru noi.

Altadata vorbeste altfel.

Topic inchis.

Edited by A n d r a
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.