Jump to content

[BUG] Misiuni


psNNN69

Recommended Posts

Nick-ul tau: psNNN
Server: RPG3
Descrierea bugului: Am intrat pe server si am facut misiunile lui Ryder, Nea Mirel si OG Loc, dupa aceea am primit timer de 4 ore la toate misiunile. Am dat un relog exact dupa ce am terminat misiunile (nu mai stiu din ce cauza) si mi-a aparut ca am o noua misiune activa, am tastat /mission si celelalte 2 misiuni de la Nea Mirel si Ryder erau active. Nu stiu daca acesta este un bug.. dar am zis sa anunt deoarece am incercat asta si astazi si a fost la fel.
Screenshot(s): Cel mai bine e sa incercati chiar voi, nu prea am cum sa fac poze la asta. Dar daca chiar credeti ca e neparat nevoie de poze voi face si poze..

Link to comment
Share on other sites

Mulțumim pentru felicitări dar postarea ta inutilă nu ajută la rezolvarea mai rapidă a acestui bug. Unele buguri sunt mai greu de rezolvat/replicat.

 

EDIT: Eu unul am făcut prima misiune de la Ryder, am dat relog imediat după ce am terminat-o și am luat premiu și nu m-a mai lăsat s-o iau pe a doua. Am încercat și un al doilea și al treilea relog și tot degeaba. Dacă ar putea veni cineva cu un video demonstrativ să ne dăm seama în ce circumstanțe se reproduce bugul ne-ar fi de folos să-l rezolvăm mai repede.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kelton said:

Mulțumim pentru felicitări dar postarea ta inutilă nu ajută la rezolvarea mai rapidă a acestui bug. Unele buguri sunt mai greu de rezolvat/replicat.

 

EDIT: Eu unul am făcut prima misiune de la Ryder, am dat relog imediat după ce am terminat-o și am luat premiu și nu m-a mai lăsat s-o iau pe a doua. Am încercat și un al doilea și al treilea relog și tot degeaba. Dacă ar putea veni cineva cu un video demonstrativ să ne dăm seama în ce circumstanțe se reproduce bugul ne-ar fi de folos să-l rezolvăm mai repede.

O sa fac eu un video in cursul zilei de astazi, mai pe seara asa. Am comentat la acest topic deoarece este aici de mult timp si nu a primit nici un raspuns, era logic ca daca inca mai e aici inca nu e rezolvat dar mna. Nu aveam nici eu ce sa fac de am postat, In fine, mai pe seara pun eu un video in acest topic. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Kelton said:

Mulțumim pentru felicitări dar postarea ta inutilă nu ajută la rezolvarea mai rapidă a acestui bug. Unele buguri sunt mai greu de rezolvat/replicat.

 

EDIT: Eu unul am făcut prima misiune de la Ryder, am dat relog imediat după ce am terminat-o și am luat premiu și nu m-a mai lăsat s-o iau pe a doua. Am încercat și un al doilea și al treilea relog și tot degeaba. Dacă ar putea veni cineva cu un video demonstrativ să ne dăm seama în ce circumstanțe se reproduce bugul ne-ar fi de folos să-l rezolvăm mai repede.

Depinde ce misiune ai facut. Daca faci misiunea cu balotii de la mirel si dupa dai relog poti sa o faci si pe cea cu cadouri. Respecrit la ryder trb sa faci misiunea cu jetpack si dupa dai relog poti sa o faci si pe cea cu pachetele de armament. Bugul e vechi, de la primele misiuni cu Ryder a aparut, nu e ceva wow, dar totusi e bug. Bine ar fi sa nu se rezolve :))) e foarte dragut.

Link to comment
Share on other sites

@Kelton. Am uitat sa mai fac videoul da noroc ca intru aproape in fiecare zi pe Bug Reports sa vad ce mai e pe-aci. 

Prima misiune, 4:09 am terminat si arata cand pot sa fac iar misiunea dupaia arat /misiuni. Vezi tu tot ce iti trebuie.

Ai tu in alea 50 de secunde tot ce-ti trebuie. O zi buna! 

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau: Nicu[Faraonu].
Server: RPG2
Descrierea bugului: La domnul Nea mirel exista bugul de a duce balotul cu  masina  , merge doar la primi 3 balotii si ultimele 3 randuri , intri in masina , te duci cu partea soferului langa CP , si in loc de H , apesi R si iti da balotul in brate la volan , iar cand vrei sa-l lasi jos tot la fel.
Screenshot(s): Dovezi video , doar asa lucram , sa nu editam :

Link to comment
Share on other sites

On 15/06/2018 at 7:19 PM, nicu somoaca said:

Nick-ul tau: Nicu[Faraonu].
Server: RPG2
Descrierea bugului: La domnul Nea mirel exista bugul de a duce balotul cu  masina  , merge doar la primi 3 balotii si ultimele 3 randuri , intri in masina , te duci cu partea soferului langa CP , si in loc de H , apesi R si iti da balotul in brate la volan , iar cand vrei sa-l lasi jos tot la fel.
Screenshot(s): Dovezi video , doar asa lucram , sa nu editam :

Acest bug este fixat deja am încercat cateva zile mai tarziu sa il testez.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.