Jump to content

SIMONA HALEP / Sfatul de profesionist primit de Halep din partea bunicii: "Era foarte supărată" + Cele 3 momente decisive în carieră


South Andreey
 Share

Recommended Posts

cZxIfFw.jpg

 

Simona Halep a vorbit despre cele mai importante 3 momente din carieră și a glumit în legătură cu indicațiile primite de la bunica ei. 


 

...despre momentele în familie: "Cel mai dor îmi este de mâncarea mamei mele. Îmi place foarte mult să mănanc mămăligă cu brânză și smântână. Bunica încă îmi dă sfaturi. Să dau în cross, să nu mai ridic mingea adversarilor. Era foarte supărată că nu am putut să câștig două game-uri în meciul cu Wozniacki".

...despre cele mai importante momente ale carierei: "Primul pas important al carierei a fost la 14 ani. Atunci am început să cred și să simt că pot ajunge jucătoare profesionistă. La 17 ani a fost al doilea. M-am mutat la București.  
Al treilea și cel mai important a fost când m-am operat, mi-am micșorat sânii", a declarat Halep pentru Pro TV.

Sursa: GSP.ro

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.