Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[REZOLVAT] Problema SAMP 0.3.7-R2


ShadowLoleris

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor:

Buna seara, am versiunea de samp 0.3.7-R2 luata de la sa-mp.com si am probleme in B-Zone.

Observ ca nu mai pot schimba canalul radio de pe /carradio, si nu mai funcitoneaza ceckpointurile de la joburi.

Cand am iesit dintr-un vehicul din care eram, tot auzeam radioul! DE CEEEE!?


Screenshot (în caz că este necesar): Nu am!

Alte precizări: Voi aveti samp 0.3.7 normal sau 0.3.7-R2? Voua cum va merge samp-ul in 0.3.7-R2?

 

 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Splash RPG3 said:

serverele rpg sunt pe 0.3.7 normal

Serverele RPG sunt pe 0.3.7-R2, daca nu ma crezi deschide samp si verifica, inceteaza cu posturile aiurea sau esti sanctionat, din nou.

51 minutes ago, ShadowLoleris said:

Mi-a zis cineva ca are si el 0.3.7-R2.

Eu folosesc 0.3.7-R2 si nu am aceasta problema, ce moduri folosesti?

P.s: ai grija cu dublu post, exista butonul edit.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Heisenberg said:

Serverele RPG sunt pe 0.3.7-R2, daca nu ma crezi deschide samp si verifica, inceteaza cu posturile aiurea sau esti sanctionat, din nou.

Eu folosesc 0.3.7-R2 si nu am aceasta problema, ce moduri folosesti?

P.s: ai grija cu dublu post, exista butonule edit.

Salut, nu am niciun mod. Și nu-l mai amenința aiurea pe ăla că doar a zis asta. Ce te apucă!?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ShadowLoleris said:

Salut, nu am niciun mod. Și nu-l mai amenința aiurea pe ăla că doar a zis asta. Ce te apucă!?

Iti trimit prin  PM link de download pentru versiunea Hoodlum a jocului si urmeaza pasii urmatori cu exactitate.

-dezinstalezi jocul si SAMP

-dai un restart la PC / laptop 

-ștergi TOT ce tine de Gta San Andreas, inclusiv din My Documents 

-instalezi jocul pe alta partiție a PC-ului

P.s: Stie el despre ce vorbesc, odata ce oferi o informatie falsa se numeste post aiurea.

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.