Jump to content

Care este actorul vostru preferat? / Who is your favorite actor?


IngeruDrogat
 Share

Recommended Posts

On 3/24/2022 at 12:02 PM, TLG Azonic. said:

Nickname:Alin47

Numele actorului:Dwayne ,,The Rock,, Johnson

Data naşterii actorului:2mai 1972

Naţionalitatea actorului:American

Motivele pentru care îmi place:a jucat in foarte multe filme, si mereu si-a executat rolurile perfect.

Filmul în care consider că şi-a jucat cel mai bine rolul:RAMPAGE

Copy-paste, avertisment.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Alin47

Numele actorului:Jason Statham

Data naşterii actorului:26 iulie 1967

Naţionalitatea actorului:Englez

Motivele pentru care îmi place:Mi a placut foarte mult cum a jucat in Curierul, cel mai bun actor.

Filmul în care consider că şi-a jucat cel mai bine rolul:Toate filmele in care a jucat a jucat bine, dar prefer in Curierul.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Piciu..

Numele actorului: Mihai Coada 

Data naşterii actorului: 17 iunie 1952

Naţionalitatea actorului: Roman

Motivele pentru care îmi place: Mi-a facut copilaria mai amuzanta

Filmul în care consider că şi-a jucat cel mai bine rolul:  Serialul La Bloc

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Lalo

Numele actorului: Ron Perlman

Data naşterii actorului: 13 aprilie 1950

Naţionalitatea actorului: American

Motivele pentru care îmi place: Un actor foarte talentat ce poate juca ca si personaj principal cat si ca antagonist.

Filmul în care consider că şi-a jucat cel mai bine rolul: Sons Of Anarchy, este un serial in care a jucat perfect.

 

Edited by Lalo
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Judgement_Day

Numele actorului: Arnold Schwarzenegger

Data naşterii actorului: 30 iulie 1947

Naţionalitatea actorului: Austriac si American

Motivele pentru care îmi place: Il respect foarte mult pentru toata munca pe care a depus-o in a ajunge unde este acum. 

Filmul în care consider că şi-a jucat cel mai bine rolul: Terminator 2: Judgment Day

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Crystyan.daustiri

Numele actorului:Johnny Depp

Data naşterii actorului:9/06/1963

Naţionalitatea actorului: American

Motivele pentru care îmi place: Rolurile pe care le joaca

Filmul în care consider că şi-a jucat cel mai bine rolul:Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl in acest film a avut rolul principal si a jucat foarte bine dupa parerea mea. Mi s-a parut putin prea SF filmul dar mi-a placut mult povestea.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: redd21

Numele actorului: Tom Hardy

Data naşterii actorului: 15.09.1977

Naţionalitatea actorului: Englez.

Motivele pentru care îmi place: Intra extrem de bine in orice rol jucat.

Filmul în care consider că şi-a jucat cel mai bine rolul: Venom, iar ca serial, Peaky Blinders.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: XSENO

Numele actorului: Scott Adkins

Data naşterii actorului: 17 iunie anul 1976.

Naţionalitatea actorului: Americana

Motivele pentru care îmi place: Motivul este simplu!. Este un actor foarte bun, un luptator si ceea ce imi place la el este ca stie foarte bine sa se bata si stilul lui de lupta este mai mult cu picioarele. Sunt niste lovituri care sunt foarte greu de ''refacut'' ''copiat'' in viata reala.
Filmul în care consider că şi-a jucat cel mai bine rolul: Undisputed II

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Raull

Numele actorului:Al Pacino

Data naşterii actorului:25 aprilie 1940

Naţionalitatea actorului:American

Motivele pentru care îmi place:Felul in care joaca ovr

Filmul în care consider că şi-a jucat cel mai bine rolul:The Godfather 2

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Prestige.

Numele actorului: Cillian Murphy

Data naşterii actorului: 25 Mai 1976

Naţionalitatea actorului: Irlandeză.

Motivele pentru care îmi place: Stilul său în calitate de actor conferă fiecărui personaj jucat un sentiment intens de realism.

Filmul în care consider că şi-a jucat cel mai bine rolul: "Dunkirk" și în serialul "Peaky Blinders".

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Azraeel

Numele actorului: Cillian Murphy

Data naşterii actorului: 25 mai 1976 

Naţionalitatea actorului: Irlandez

Motivele pentru care îmi place: Consider ca intra foarte bine in pielea personajului si ofera in acelasi timp si autenticitate personajului pe care il interpreteaza.

Filmul în care consider că şi-a jucat cel mai bine rolul: Consider ca in Peaky Blinders a reusit sa duca personajul pe care il juca la un alt nive, respectiv Thomas Shelby.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Alexandruu06

Numele actorului: Dominc Toretto

Data naşterii actorului:18 iulie 1967

Naţionalitatea actorului: California SUA

Motivele pentru care îmi place:Imi place pentru ca a jucat un rol foarte important.

Filmul în care consider că şi-a jucat cel mai bine rolul: Fast And Furious

Link to comment
Share on other sites

Nickname: ArCi.

Numele actorului: Tom Hardy

Data naşterii actorului: 15 sept. 1977

Naţionalitatea actorului: Englez

Motivele pentru care îmi place: Unul dintre cei mai versatili actori care poate sa joace orice rol aproape de perfectiune.

Filmul în care consider că şi-a jucat cel mai bine rolul: Consider ca cel mai bine a jucat in filmul Legend.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: syko

Numele actorului: Jason Statham

Data naşterii actorului: 26 iulie 1967

Naţionalitatea actorului: englez

Motivele pentru care îmi place: e un bun actor de actiune si se vede ca e un talent, toate filmele in care joaca sunt geniale si i se potrivesc ca personaj, imi place ca stie sa joace si are o mimica interesanta.

Filmul în care consider că şi-a jucat cel mai bine rolul: sunt multe rau, curierul, mecanicul, eroi de sacrificiu, fast and furious.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: [OG[Combat

Numele actorului: Vin Diesel

Data naşterii actorului: 18.07.1967

Naţionalitatea actorului: American

Motivele pentru care îmi place: Vin Diesel este un actor care m-a captivat prin carisma sa puternică și interpretările sale remarcabile. Cu o statură impresionantă și o prezență scenica inconfundabilă, Diesel aduce autenticitate în fiecare rol. De la Fast and Furious la Triple X sau Chronicles of Riddick, el demonstrează versatilitate și dedicare față de personajele sale. Caracterul său puternic și vocea distinctivă contribuie la magnetismul său în filme. În afara ecranului, implicarea sa în comunitate și proiecte caritabile adaugă dimensiuni admirabile personalității sale. Vin Diesel nu este doar un actor talentat, ci și un lider carismatic, fapt ce mă determină să îl apreciez în mod deosebit

Filmul în care consider că şi-a jucat cel mai bine rolul: Seria Fast and furious

Link to comment
Share on other sites

Nickname Mike.

Numele actorului Matthew McConaughey

Data naşterii actorului : 04.11.1969

Naţionalitatea actorulu : americană

Motivele pentru care îmi place : Este un om foarte real.

Filmul în care consider că şi-a jucat cel mai bine rolul : Consider că în ,,How to lose a guy in 10 seconds'' și în ,,The Wolf of Wall Street" și-a jucat cel mai bine rolul, acesta reușind să aducă personajelor o greutate nemaipomenită. Deși rolurile nu sunt principale, acesta a creat momente artistice cheie și, de aceea, eu îl apreciez ca artist.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.