Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Cam asa


Sewen
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, BIS aka OldNab said:

Meme-urile pe care le distribui eu sunt de 100 de ori mai dank decât cel mai dank meme pe care l-a dat vreodată Junimea. Acuma du-te şi caută pe net ce înseamnă "dank".

Baiete, nu te da rotund pe aici. Eu as zice sa pui punct ;) .

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sewen said:

Baiete, nu te da rotund pe aici. Eu as zice sa pui punct ;) .

Eu aş zice să pui tu punct cu meme-urile, se vede că eşti total pe lângă. Şi mai pune mâna pe o carte de gramatică, nu strică să ştii să scrii corect româneşte ;)

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, BIS aka OldNab said:

Eu aş zice să pui tu punct cu meme-urile, se vede că eşti total pe lângă. Şi mai pune mâna pe o carte de gramatică, nu strică să ştii să scrii corect româneşte ;)

Stiu 5 limbi, am locuit 15 ani in Italia, sunt in romania de 2. Meme-urile sunt originale si instante,  nici nu stau sa ma uit la gramatica. Vad ca te crezi la scoala aici. Dar hai s-o lasam asa. Nu ma cobor la intelectul tau, nu imi place sa imi murdaresc pantofi cu petrol ?.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Sewen said:

Stiu 5 limbi

Nici limba română n-o ştii şi vrei să-mi spui că ştii 5 limbi? :))

 

14 hours ago, Sewen said:

Nu ma cobor la intelectul tau

Ai de urcat mult ca să te apropii măcar de cunoştinţele mele generale :)

 

14 hours ago, Sewen said:

nu imi place sa imi murdaresc pantofi cu petrol

Nu ştiu cum ai inventat tu expresia asta, dar cert este că dacă aş avea resurse de petrol mi-aş murdări şi cămaşa, nu doar pantofii, doar ca să le pot exploata :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.