Jump to content

Care este genul vostru preferat de filme? / What is your favorite movie genre?


IngeruDrogat
 Share

Recommended Posts

Nickname: bbomber84

Genul de filme: SF/Drama

Motivele pentru care îmi place: SF-ul pe mine ma fascinează foarte mult. Drama imi transmite un sentiment de suspans, ma face sa vreau sa vad in continuare urmatorul episod (asa am patit la Casa de papel).

Link to comment
Share on other sites

Nickname: .Andra.

Genul de filme: Horror

Motivele pentru care îmi place: deoarece  sunt interesante, acele secunde de ''spaima'' cand stau cu ''sufletul la gura'' asteptand momentele creepy sau jumpscare-urile

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Berlin

Genul de filme: Comedie / Actiune / SF / Drama

Motivele pentru care îmi place: Cu totii avem nevoie de comedie in viata pentru a ne imbunatati simtul umorului. Sunt baiat nu am cum sa nu zic ca imi place actiunea din toate punctele de vedere. SF-ul imbogateste imaginatia si creativitatea, iar drama te tine mereu in suspans.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Orza

Genul de filme: Actiune

Motivele pentru care îmi place: La filmele de actiune nu ma plictisesc niciodata, ma tin foarte mult in suspans si nu ma lasa sa mai plec de la calculator.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: [mr]catalin18

Genul de filme: Actiune/Medieval

Motivele pentru care îmi place: Cum stau la oras, parca simt nevoie sa vad natura, chiar uitandu-ma la filme de genul care ma ambitioneaza sa mai ies si eu din casa sa mai merg la cabana sa iau aer.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Kobe.

Genul de filme: Comedie

Motivele pentru care îmi place: Imi place sa rad in general, si cand nu ma simt bine ma ajuta sa imi schimb starea

Link to comment
Share on other sites

Nickname: [mr]catalin18

Genul de filme: SF

Motivele pentru care îmi place: Filmul SF - Stiintifico fantastic este un gen de film care m-a uimit in ultima vreme, este vorba de acel gen de film care utilizeaza fictiunea speculativa pe baza de reprezentari de fenomene care nu sunt neaparat acceptate de stiina contemporana, cum ar fi : viata extraterestra in cultura populara, in timpul aceste pandemii chiar s-ar merita sa urmariti si voi acest gen de filme

Link to comment
Share on other sites

Nickname: IaroslavAYF

Genul de filme: Detectiv.

Motivele pentru care îmi place: Imi place criminalistica, partile pline de suspans, cautarea indiciilor si motivile raufacatorilor de a comite crime.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Valentinos.

Genul de filme: Actiune

Motivele pentru care îmi place: Deoarece sunt spontane si imprevizibile, totodata sunt un mare fan al luptelor si al armelor de foc, fapt care ma face sa le ador cat mai mult posibil.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Strugurel

Genul de filme: Actiune, Sci-Fi, Mister si Aventura.

Motivele pentru care îmi place: Imi place adrenalina, imi place sa reflectez asupra viitorului si sa-mi pun mintea la contributie pentru a rezolva mistere, drept urmare am ales aceste genuri ca fiind preferatele mele.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: .DjC.
Genre: Comedy and Drama
Reasons for liking it: This is a bunch of movies that I sit and watch when I am tired on a work day and it raises my spirits a lot. And from this category of movies where there are funny things and other topics that fascinate the viewer. And I like this very much

Edited by DjC
Link to comment
Share on other sites

Nickname:YuukiKING

Genul de filme:Comedie

Motivele pentru care îmi place:Imi plac filmele de comedie deoarece ma fac sa rad mereu si imi starneste sentimentul de fericire si ma fac mereu sa le revizionez. Le ador!

 

Link to comment
Share on other sites

@HaRcEA, vei fi sanctionat cu un avertisment verbal deoarece ai copiat motivul: 

On 9/27/2020 at 11:01 PM, alex1333 said:

Nickname: alex__13

Genul de filme: Actiune

Motivele pentru care îmi place: Imi plac filmele de actiune deoarece imi trasmit o curiozitate si nu ma plictisesc.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.