Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Care este genul vostru preferat de filme? / What is your favorite movie genre?


IngeruDrogat
 Share

Recommended Posts

Nickname: Bubu

Genul de filme: Drama

Motivele pentru care îmi place: In general, cam orice film prezinta o drama a unui personaj. Totodata, filmele de drama au consacrat lista de capodopere de-a lungul istoriei cinematografice, de la filmele lui Charlie Chaplin pana la ecranizarile regizorilor contemporani. 

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Welp.

Genul de filme: Acțiune, comedie.

Motivele pentru care îmi place: Imi place actiunea deoarece exista momente de suspans, de lupte etc. Si comedia imi place pentru ca va dati seama, cine nu ar vrea sa rada si sa se amuze!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Lebus

Genul de filme: Aventura/horror

Motivele pentru care îmi place: Prefer aceste genuri de filme doarece ma tin in "priza" cam tot timpul si dupa parerea mea sunt mult mai interesante decat restul filmelor.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Diecast

Genul de filme: Horror

Motivele pentru care îmi place: Imi place cand oameni in film mor ,De multe ori incerc sa ghicerc care o sa ramana ultimul in viata ,Daca as avea timp toata ziua numai filme Horror as vedea

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Premium

Genul de filme: Comedy

Motivele pentru care îmi place: Imi schimba starea de spirit intr-una pozitiva. Filmele de comedie de calitate,in special cele in care trebuie sa procesezi gluma ca sa o intelegi sunt preferatele mele.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: [AIM]StarKiller

Genul de filme: Actiune, comedie
Motivele pentru care imi place: Actiunile te prind in subiect si parca intrii in lumea filmelor iar comediile aduc mereu un zambet pe buze.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Fantezie science fiction

Genul de filme: Okja, Venom, Assassin's Creed, Black Mirror

Motivele pentru care îmi place: Cred că este genul meu preferat de film pentru că am fantezii despre o mulțime de scenarii înfricoșătoare și incitante în capul meu, iar cel mai bun mod de a explica ce se întâmplă în capul meu este să mă uit la un film din acest gen!!! ?

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Mototolea

Genul de filme: Thriller, Actiune

Motivele pentru care îmi place: Mi se pare ca aceste doua genuri, in special combinate, te tin "in priza" pe majoritatea duratei filmului. Eu unul nu prea ma plictisesc daca vad un film din aceeste genuri, chiar daca  filmul poate este mai slab cotat de catre critici.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.