Jump to content

[REZOLVAT] Problema mare server


Bordea

Recommended Posts

Buna ziua am o mare problema aseara 19 februarie am jucat pe rpg1 aveam lvl 4 si era ok, acum de dimineata 20 februarie am lvl 2 toti banii aproape luati aveam cont premium nu mai am, aveam 2 masini nu le mai am , de ce ?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mhpnarcis said:

Buna ziua am o mare problema aseara 19 februarie am jucat pe rpg1 aveam lvl 4 si era ok, acum de dimineata 20 februarie am lvl 2 toti banii aproape luati aveam cont premium nu mai am, aveam 2 masini nu le mai am , de ce ?

 

6 hours ago, John Cretu said:

Salut, Si eu la fel pe data de 18 februarie dimineata am avut 2.5kk si un bullet cu hidden , si apoi nu am putut sa joc toata ziu  si cand am intrat azi am avut -3$ in bank si bullet nu am si acum am un landstalker ... sa inteleg ca isi bat joc ne noi..

Serverele B-Zone RPG vor fi oprite de urgenta pentru aproximativ 2-3 ore pentru a rezolva mai multe buguri aparute in urma update-ului de astazi. Dintre toate se remarca bugul de la magazinul de arme albe prin care jucatorii au generat sume importante de bani. Ii multumim lui R i O pentru raportare; linkul poate fi gasit mai jos.
Vom folosi un backup de astazi dimineata de la ora 05:00, acest lucru inseamna ca toate actiunile realizate dupa aceasta ora vor fi pierdute. Toate conturile se vor gasi la starea lor de astazi la ora 05:00. Numarul abuzurilor este mult prea mare pentru a le putea rezolva unul cate unul in timp util.
Comenzile de Gold din Shop vor fi reprocesate in aceasta noapte. Puteti deschide un ticket pe https://shop.b-zone.ro/submitticket.php in caz de problema nu se rezolva pana pe 19 Februarie.
Rapoartele pentru saptamana 12-18 Februarie sunt optionale.
Vom adauga 10 ore jucate tuturor jucatorilor activi in ultima luna, iar in cursul zilei de maine vom recompensa toti jucatorii care au de suferit in urma acestui rollback. Revenim cu o noua postare curand.
Va multumim pentru intelegere. O seara buna!

Link: https://forum.b-zone.ro/topic/399387-bug-iti-da-bani-cand-cumperi-katana/oti

 

 

Toti aveați miliarde cand auziti de rollback.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.