Jump to content

Problema SA:MP


SMOKE RPG4

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Salutari! De ieri SA:MP-ul a inceput sa ma scoata automat din el. E pe reprize cateodata ma pot juca 10-15 min cateodata maxim 5. Oare de ce? 
Screenshot (în caz că este necesar): 

Alte precizări: Va multumesc!

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, TLG SMOKE said:

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Salutari! De ieri SA:MP-ul a inceput sa ma scoata automat din el. E pe reprize cateodata ma pot juca 10-15 min cateodata maxim 5. Oare de ce? 
Screenshot (în caz că este necesar): 

Alte precizări: Va multumesc!

 

 

La cate moduri ai nici nu ma mir, poate fi de la unul din ele.

Link to comment
Share on other sites

E aiurea, daca era de la moduri, logic ca ii dadea crash, dar eu nu vad nicaieri sa apara fereastra cu CRASH.

Totusi, sa zicem ca e de la moduri, ce ai instalat sau ce ai facut ultima data inainte sa-ti faca asa? De cand e problema?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, furnica22 said:

E aiurea, daca era de la moduri, logic ca ii dadea crash, dar eu nu vad nicaieri sa apara fereastra cu CRASH.

Totusi, sa zicem ca e de la moduri, ce ai instalat sau ce ai facut ultima data inainte sa-ti faca asa? De cand e problema?

Probabil are chestia aia cu mousefix sau habar nu am, nu am mai jucat SAMP din 89’, de la moduri nu neaparat primesti crash.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, furnica22 said:

E aiurea, daca era de la moduri, logic ca ii dadea crash, dar eu nu vad nicaieri sa apara fereastra cu CRASH.

Totusi, sa zicem ca e de la moduri, ce ai instalat sau ce ai facut ultima data inainte sa-ti faca asa? De cand e problema?

Am avut modurile lui Mazoku cateva saptamani dar alaltaieri a inceput sa-mi dea o eroare si dupa mi-am pus acest modpack si am vazut ca-mi merge dar ma scoate automat din joc. Puteam spune ca e de la modpack care necesita un PC bun si eu am un PC bunicel si atat timp cat imi duce in 190 FPS nu stiu ce are. Ma intreb daca e de la Windows.

 

Edit: Am incercat acum sa dezinstalez San Andreas-ul si vad ca-mi da si aici o eroare. 

image.thumb.png.db5ce62744acf47aa260b85bc8a0130f.png

Link to comment
Share on other sites

Poate este si din pricina interfaceeditor.asi, colormode.asi sau cum au spus si ceilalti poate fi si din pricina modloader-lui, încearcă un lagfix sau un crashfix.

Dacă iti place atat de tare, acel modpack, încearcă să extrag din el doar ce iti place si fa o combinatie, din 2 modpack.uri sa faci 1 complex.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.