Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Acel moment cand..


AIM G a B r i e L
 Share

Recommended Posts

Mersi pentru comentarii. 

Apropo, @woodstarsi  @IngeruDrogat, astept si meme-uri din partea voastra, nu doar ,,slab'' si ,,sterge-l'', va pwp.   (  parerile voastre ), nu faceti off topic = sa nu posteze iar ei, @Splash RPG3

 

Edited by eS GaBrieL BeleauaZEW
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, eS GaBrieL BeleauaZEW said:

Mersi pentru comentarii. 

Apropo, @woodstarsi  @IngeruDrogat, astept si meme-uri din partea voastra, nu doar ,,slab'' si ,,sterge-l'', va pwp.   (  parerile voastre ), nu faceti off topic

cum dracu e asta off-topic cand ei iti zic cat de rahat e meme ul tau? pana si un copil de 5 ani s ar gandi mai mult cand ar face un meme. te rog, chiar sterge l.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, ZypeR Versace said:

Aviz amatorilor ce nu sunt in stare sa înțeleagă un meme, dar comentează pe aici doar ca să se afle în treabă

 

Nu cred ca comentam fara sa ne aflam in treaba efectiv spunem ce credem, daca tu consideri acest meme ca fiind unul de calitate si amuzant inseamna ca nu intelegi ce este un meme, efectiv acest ,,meme'' nu este nici pe aproape amuzant in nici un punct de vedere.

 

-----------------------------------------------------------------

@eS GaBrieL BeleauaZEW 

 

● REGULAMENT POSTARE COMENTARIU

  • Postările vor fi apreciate prin ducerea cursorului peste butonul cu reacţii din colţul din dreapta-jos al postării, care arată astfel: aX9twVJ.png.
  • Comentarii pot fi adăugate pentru a tăgui prietenii şi pentru a face remărci negative, atât timp cât sunt de bun-simţ.

 

Din cate observ in regulament nu scrie absolut nimic despre off-topic, pot comenta atata timp cat dau tag unui prieten sau atata timp cat iti fac remarci negative.

Presupun ca ti-ai dat seama ca daca postezi un meme o sa primesti hate si ca trebuie sa gasesti o scuza prin care sa confrunti un hater, tu consideri ca daca nu fac meme-uri , comentariile mele sunt degeaba, daca eu iti scriu ,,slab'' ,,sterge-l'' ,,mai incearca'' s.a.m.d, iti spun adevaru' daca tu il iei in serios este treaba ta, referitor la faza cu ,,Astept si meme-uri din partea voastra, nu doar sterge-l slab." nu am de ce sa postez meme-uri, deoarece nu sunt jucator de samp si stiu ca in regulament se permit orice meme-uri cat timp sunt despre gaming, dar nu am ce sa postez cand aceasta comunitate este doar despre samp, daca ma apuc sa postez meme-uri din Battlefield,smite,lol,gta V etc, nu cred ca mai mult de 10% o sa inteleaga ceva, de cand a aparut aceasta sectiune se posteaza doar samp si nu o sa se schimbe (sau poate candva cine stie..), sper ca ai inteles la ce m-am referit, daca nu asta e.

Edited by IngeruDrogat
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, IngeruDrogat said:

Nu cred ca comentam fara sa ne aflam in treaba efectiv spunem ce credem, daca tu consideri acest meme ca fiind unul de calitate si amuzant inseamna ca nu intelegi ce este un meme, efectiv acest ,,meme'' nu este nici pe aproape amuzant in nici un punct de vedere.

 

-----------------------------------------------------------------

@eS GaBrieL BeleauaZEW 

 

● REGULAMENT POSTARE COMENTARIU

  • Postările vor fi apreciate prin ducerea cursorului peste butonul cu reacţii din colţul din dreapta-jos al postării, care arată astfel: aX9twVJ.png.
  • Comentarii pot fi adăugate pentru a tăgui prietenii şi pentru a face remărci negative, atât timp cât sunt de bun-simţ.

 

Din cate observ in regulament nu scrie absolut nimic despre off-topic, pot comenta atata timp cat dau tag unui prieten sau atata timp cat iti fac remarci negative.

Presupun ca ti-ai dat seama ca daca postezi un meme o sa primesti hate si ca trebuie sa gasesti o scuza prin care sa confrunti un hater, tu consideri ca daca nu fac meme-uri , comentariile mele sunt degeaba, daca eu iti scriu ,,slab'' ,,sterge-l'' ,,mai incearca'' s.a.m.d, iti spun adevaru' daca tu il iei in serios este treaba ta, referitor la faza cu ,,Astept si meme-uri din partea voastra, nu doar sterge-l slab." nu am de ce sa postez meme-uri, deoarece nu sunt jucator de samp si stiu ca in regulament se permit orice meme-uri cat timp sunt despre gaming, dar nu am ce sa postez cand aceasta comunitate este doar despre samp, daca ma apuc sa postez meme-uri din Battlefield,smite,lol,gta V etc, nu cred ca mai mult de 10% o sa inteleaga ceva, de cand a aparut aceasta sectiune se posteaza doar samp si nu o sa se schimbe (sau poate candva cine stie..), sper ca ai inteles la ce m-am referit, daca nu asta e.

Când o să folosești virgulele corect, conform acelei "reguli" pe care nimeni nu o respecta, atunci vei avea dreptul să-mi vorbești mie. Doar hate știți să faceți, că vai Doamne, nu e bun meme-ul. Daca nu-ți place, nu te uita, e chiar atât de simplu.

Link to comment
Share on other sites

Este un memeu amuzant si cu un mesaj in spate. Va rog sa incetati cu limbajul vulgar si cu certurile in acest topic si nu numai! Gabriel, nu pune la suflet astfel de comentarii. Este primul pe care il faci si sper sa continui!

 

 

O seara buna. 

Edited by AlinSimion
Link to comment
Share on other sites

Îmi place meme-ul dar si poza.

(P.S. vezi că este o greseala gramaticala in josul textului celei de-a II-a imagine)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.