Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Bonus gandit


Lordd
 Share

Recommended Posts

Scandalos, revoltator, jenant, de neinteles, gust amar, penibil, incredere pierduta. Unele din putinele cuvinte care exprima modul in care au decurs lucrurile in seara asta pe B-Zone!

Edited by CBN ChampyxD
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sawubonai said:

Oooof si cand voiam sa intru pe secundar sa iau lvl up... s-a gandit cineva sa dea cu 30 de minute mai inainte, ca da "am putere si fac ce vreau". Va mirati de ce nu aveti playeri =)). Meme-ul imi place, +1 katanistule.

Cat adevar.

Link to comment
Share on other sites

Coaie, pui un meme aici si te astepti la critici atat timp cat e un meme slab. "e facuta sa vad hatereala desteptilor" acum esti butthurt din cauza parerilor pe care le-ai primit si incerci sa o dai la intors? 

Edited by woodstar
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, woodstar said:

Coaie, pui un meme aici si te astepti la critici atat timp cat e un meme slab. "e facuta sa vad hatereala desteptilor" acum esti butthurt din cauza parerilor pe care le-ai primit si incerci sa o dai la intors? 

Asa e. M-ai prins. 

 

1 hour ago, VaNNila said:

A sunat 2017 , a zis ca își cere gluma înapoi.

Sa-mi faci semn când sa rad.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.