Jump to content

Au început evenimentele de iarnă. Detalii aici

Sign in to follow this  
horrorKIA

Problema - /cskin, weapon switcher, kmf, crosshair

Recommended Posts

• Nickname pe mix.b-zone.ro:horrorKIA
  • Descrierea problemei:Cand incerc sa-mi instalez singur jocul, sa-mi bag moduri, de la unele primesc crash, de exemplu, cskin, kmf sau weapon switcher, doar pe astea am apucat sa le bag... Imi da crash imediat cum apare imaginea de la inceputul jocului... Nu inteleg ce are, am bagat si asi loader si dll-urile.. chiar n-am idee...
  • Imagini/Video:nu e nevoie
  • Alte precizari:va rooooog, help
  • merge daca iau un alt GTA complet de la Razen, de exemplu, merg toate modurile, dar daca vreau sa-mi instalez jocul si sa-mi bag ce moduri vreau eu, nu pooot, iau craaaash...

daca ai windows 10 installeaza direct x 9, sau poate n-ai Silent ASI Loader, installeaza CLEO 4.

Edited by Leomatyx

24 minutes ago, Leomatyx said:

daca ai windows 10 installeaza direct x 9, sau poate n-ai Silent ASI Loader, installeaza CLEO 4.

am avut cleo cu tot cu asi loader

mi se pare ca am si directx

Salut,

Am avut si eu problema asta.

Intai descarca un GTA default, fara moduri, pune SA:MP acolo, instaleaza CLEO tot acolo, dupa care pune SAMPFUNCS in folderul principal. Cand ai facut asta, intrii in joc, te logezi undeva, dupa care iesi din joc. Dupa iti pui tu ce moduri doresti tu in cleo, sau chiar in folderul principal de tip .asi.

Sper ca te-am ajutat pentru ca asa am patit si eu, INSA SA FACI EXACT CUM AM SPUS.

1. GTA DEFAULT.

2. SAMP + CLEO INSTALAT ACOLO.

3. SAMPFUNCS IN FOLDERUL PRINCIPAL AL JOCULUI.

4. INTRII IN JOC, TE LOGEZI SI IESI.

5. PUI CE MODURI DORESTI IN CLEO, si merge garantat! Bafta!

Salut, @horrorKIA!

Ce versiune ai de samp? R2 sau R1? Pentru că SAMP R2 nu funcționează toate modurile.

Descarcă SAMP R1

Sper că te-am putut ajuta.

nu stiu ce versiune am...

multumesc, t/c

Problemă rezolvată.

TOPIC CLOSED

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.