Jump to content

Problema PlayClaw 3


Rolland

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor:Am deschis PlayClaw3, intru in joc si nu vrea sa imi filmeze, ce pot sa ii fac?
Screenshot (în caz că este necesar): -

Alte precizări: Mersi.

Link to comment
Share on other sites

am cautat pe net si am vazut destui oameni cu aceeasi problema. totusi, exista si destule videoclipuri pe youtube cu samp care sunt filmate cu playclaw, deci nu stiu ce sa-ti zic. legat de cei care aveau aceeasi problema, singurele raspunsuri au fost ca e de la ei. deci nu prea ai ce sa-i faci.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Splash RPG3 said:

am cautat pe net si am vazut destui oameni cu aceeasi problema. totusi, exista si destule videoclipuri pe youtube cu samp care sunt filmate cu playclaw, deci nu stiu ce sa-ti zic. legat de cei care aveau aceeasi problema, singurele raspunsuri au fost ca e de la ei. deci nu prea ai ce sa-i faci.

Realizezi ca răspunsul tau nu a ajutat deloc? Efectiv zici ca nu stii ce sa faci, de ce postezi daca nu stii? Daca nu poti oferi un răspuns relevant? Cred ca o sa trecem la sancțiuni.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Splash RPG3 said:

am cautat pe net si am vazut destui oameni cu aceeasi problema. totusi, exista si destule videoclipuri pe youtube cu samp care sunt filmate cu playclaw, deci nu stiu ce sa-ti zic. legat de cei care aveau aceeasi problema, singurele raspunsuri au fost ca e de la ei. deci nu prea ai ce sa-i faci.

Normal ca e de la noi, dar sigur exista o solutie si pentru asta.

Link to comment
Share on other sites

Incearca sa-l dezinstalezi si sa-i schimbi locatia propriuzisa, dar inainte sa-l instalezi iar, sterge-i toate datele de prin documente.

DAi restart la PC si apoi il instalkezi, dupa ce l-ai instalat, ii mai dai un restart la PC si consider ca va functiona.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.