Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

BUG: Ore jucate Februarie / Hours played on February


Kelton
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, Ervin27 said:

@Kelton Salut, am observat ca s-a facut acel pool in care suntem intrebati daca ar trebuii renuntat la orele lunare.

Rezultatul il sti, cand se scoate regula totusi? ^^

#OffTopic Ho erow ca mai bine faci 10 ore decat sa vezi regulamentu ala pe care vor sa-l implementeze, vezi ca daca moare cnv din familia ta(doamne fereste) si trebuie sa-ti pui inactivitate trebuie sa faci raportul pe sapt urmatoare  inainte=))))

#OnTopic Mie mi s-a rezolvat problema cu bugul.

Edited by Gunnter ToV
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, JB Caddillac said:

E asa greu sa gandesti? 

 

L-au bagat pe RPG 1 sa vada daca functioneaza, ce rost ar avea sa-l bage pe toate serverele daca nu functioneaza? Iar pe serverul de teste nu cred ca ar putea testa in 5 / 10 oameni... :/

 

Sa testeze in sula calului pe RPG3 unde sunt mai putini jucatori, nu pe RPG1. Degeaba fac ei atatia bani in 2 luni daca ei din aia nu isi permit sa dea macar pentru anti cheat. Mai bine sa gandesti tu, nu eu. Eu totusi am o gandire mult mai buna decat a ta, maimuta.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Gunnter ToV said:

#OffTopic Ho erow ca mai bine faci 10 ore decat sa vezi regulamentu ala pe care vor sa-l implementeze, vezi ca daca moare cnv din familia ta(doamne fereste) si trebuie sa-ti pui inactivitate trebuie sa faci raportul pe sapt urmatoare  inainte=))))

#OnTopic Mie mi s-a rezolvat problema cu bugul.

 

Mi se pare corect

Link to comment
Share on other sites

@xctpro am făcut niște verificări și ai dreptate. Ți-am modificat numărul de ore în ceea ce aveai pe data de 28 Februarie la ora 5:00.

@IAWOYY ROYAL nu avem cum să testăm în sula calului pe RPG3 din moment ce numărul de jucători afectați acolo era mai mic, tocmai pentru că sunt mai puțini jucători, și exista o șansă mai mică să ne dăm seama dacă a funcționat sau nu fix-ul din această cauză. De asemenea nu avem de unde să cumpărăm vreun AC care să nu aibă bypass la v2, v4, etc., deci nu mai vorbi aiurea.

 

Din câte am înțeles Bobo a pus ieri fix-ul și pe restul serverelor. Deci dacă mai sunt jucători cu probleme vă rog lăsați un răspuns în acest topic cu nicknameul contului și serverul pe care jucați ca să putem verifica. Voi mai lăsa topicul deschis câteva zile.

Link to comment
Share on other sites

@BAN SnoW sunt stocate orele care le-ai avut în backupul de pe data de 28.02.2018 la ora 5:00, de aceea ai cu câteva ore mai puține.

@South ALECS la fel și ție.

@Alex M rezolvat.

@Cretsu rezolvat.

@Razvanel ZEW n-ai avut atât de multe ore. Rezolvat.

@VTFFLORYN69 din câte știu și acolo a fost făcută. Trebuie să-l întreb pe Bobo.

@laurentiu07 rezolvat.

@SuperGluee rezolvat.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.