Jump to content

Bug - Pica servarele la UPC


.CaTa.

Recommended Posts

29 minutes ago, Bobo said:

Am luat legatura cu @Omega16 si lucram la gasirea unei solutii cat mai repede.

Nici la Telekom nu e mai breaz, am 0/0 de foarte multe ori...

Și la cea mai mică tentativă de flood iau desincronizare imediat

Link to comment
Share on other sites

Problema a fost rezolvata, 

De acum nu ar mai  trebui sa pice serverul la nimeni, a explicat Kelton cu Bobo intr-un videoclip de ce este problema asta. O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

@BoboVad ca problema persista probabil daca ai rezolvat ar trebuii un restart la server .

On 09.03.2018 at 8:02 PM, DauDeVeziHD said:

Din diferite motive va tot pica de la Akta si UPC..asta ar tine de furnizorul dumneavoastra de internet, si mai putin de Server-ul de samp respectiv.

Nu este de la furnizor ca daca ar fi de la furnizor ar pica netul cu totul da mie imi dica decat rpg1 

On 10.03.2018 at 7:15 AM, AT NicFTW said:
On 10.03.2018 at 7:15 AM, AT NicFTW said:

Problema a fost rezolvata, 

De acum nu ar mai  trebui sa pice serverul la nimeni, a explicat Kelton cu Bobo intr-un videoclip de ce este problema asta. O zi buna!

Ar trebuii dar serverele inca pica .

Link to comment
Share on other sites

Nu mai suport, de 3 ore tor într-u și iau desincronizare foarte repede... La cel mai mic flood. Macar și săptămână asta sa avem raport opțional ,astfel riscam FW cei care au net de la UPC..

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kelton said:

Up. Mai ai această problemă?

Si eu am net de la UPC. Da, intampin problema incontinuare.

Multumesc totusi ca avem raport, care il pot face cu usurinta in lagul de pe B-Zone.

Link to comment
Share on other sites

On 3/9/2018 at 12:11 PM, S i l v i u said:

Nici la Telekom nu e mai breaz, am 0/0 de foarte multe ori...

Și la cea mai mică tentativă de flood iau desincronizare imediat

Nu ai cum ba. Si eu am tot de la Telekom si nu am pic de lag sau desincronizare. Depinde si daca ai cablu de fibra...

Link to comment
Share on other sites

@KeltonEu am net tot de la UPC si am aceeasi problema zi de zi, seara de seara, este foarte enervat ca merg foarte greu in special seara cand am si waruri si trebuie sa dau si attack, nu cred ca ai idee cat de enervat e ca nu prinzi attack doar pentru simplul fapt ca nu functioneaza website-u greu.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kelton said:

Up. Mai ai această problemă?

Da, imi pica serverul din 2 in 2 minute. Am net de la UPC. Azi am luat Faction Warn pentru raport incomplet, cum as putea sa-l fac daca imi pica fara motiv? Este naspa.. Macar daca erau optionale.

Link to comment
Share on other sites

+1 Ieri desincronizare la greu am luat... Postam un ad și gata discconect... Nu se poate dau sa tractez o mașină și pică serverul...

Link to comment
Share on other sites

On 08.03.2018 at 5:55 PM, Catalin Andrei said:

Nick-ul tau:Catalin_Andrei
Server:rpg.b-zone.ro
Descrierea bugului:Pica servarul pentru UPC si Akta din cate stiu ati spus ca s-au rezolvat problemele
Screenshot(s):https://imgur.com/a/JuvO4

La Digi nu am probleme ? Măcar ne merge noua ??

Link to comment
Share on other sites

  • FnZ locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.