Jump to content

Problema conectare samp


Tweenzy ToV

Recommended Posts

Model pentru întrebări:

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Salut, cand dau sa ma conectez pe samp, nu-mi intra pe samp. Asa imi face pe orice GTA, se poate gasi o rezolvare?
Screenshot (în caz că este necesar): Nu este.

Alte precizări: Sper sa ma ajutati cat de curand! 

Link to comment
Share on other sites

@VIP Hardway așa am pățit și eu. Nu voia să-mi execute GTA_SA.EXE, am încercat versiunea Hooldum, nu a mers, am încercat să îmi fac un User nou la windows, nu a mers, până când am văzut că nu am placa video instalată. Deci, poate aia e problema și la tine, deoarece placa video are niște programe ce ajută la rularea GTA-ului.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, PCR EvolutioN said:

@VIP Hardway așa am pățit și eu. Nu voia să-mi execute GTA_SA.EXE, am încercat versiunea Hooldum, nu a mers, am încercat să îmi fac un User nou la windows, nu a mers, până când am văzut că nu am placa video instalată. Deci, poate aia e problema și la tine, deoarece placa video are niște programe ce ajută la rularea GTA-ului.

Am luat driverul de la placa de pe site-ul oficial de la nivida.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIP Hardway said:

Nu. Problema e de la altceva.

 

EDIT: Am rezolvat cu conectarea, dar iau crash la orice modpack care il descarc de pe net.

Descarca versiunea Hoodlum a jocului, este cea mai buna si fi atent la cum instalezi modurile.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, PCR EvolutioN said:

@VIP Hardway https://wiki.b-zone.ro/index.php?title=Tutorials:SAMP_Installation  

Ai aici toate informațiile necesare pentru a instala corect GTA-ul.

Aveti de gand sa intelegeti si voi ceva din ce zic? Eu nu am probleme cu GTA DEFAULT, doar cu modpack-urile, IMI IAU CRASH LA FIECARE!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.