Jump to content

[REZOLVAT] Problema conectare RPG2.


AT zaSeth.

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Am o problema cu conectarea pe serverul RPG2 , are momente cand imi apare ca serverul e inchis dar patesc de multe ori ca intru pe server stau cateva minute si dupa care pica si imi da la nesfarsit ca serverul nu raspunde se incearca reconectarea.
Screenshot (în caz că este necesar): Nu este nevoie de ss

Alte precizări: De precizat este faptul ca am schimbat ip-ul , am incercat si cu adresa de dns adugata am dat si restart la modem si tot aceiasi problema o am si numai pe rpg2 orice server a-si baga imi functioneaza pe cand rpg2 apare ca si cum nu ar exista dns-ul sau cand merge merge pe perioada mica iar dupa pica si ca sa astept sa functioneze iar imi ia minute bune chiar ore.

Link to comment
Share on other sites

depinde de la cine ai netu, @PCR EvolutioN la rds nu sunt probleme, am eu rds si nu am nicio problema, e la telekom parca in loc de rds. Incearca sa te conectezi cu un vpn, exemple cyber ghost nord vpn si le piratezi, sau folosesti un trial pana expira si gasesti tu o solutie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.