Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Prezentare SapTy (Vis1on)


SapTy
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: SapTy (Vis1on)
- Prenume: Gabriel
- Varsta: 24
- Locatia: Oradea (Dar acum la munca in Germania)
- Ocupatie: Curier
- Jocul(rile) preferat(e): Sa:Mp si Fifa
- Hobby-urile tale: Fotbal, samp...
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Buna ziua si bine v-am regasit. Ma numesc Gabriel, insa nu prea sunt nou pe comunitate, membri vechi 100% ma cunosc
- De unde ai aflat de B-Zone Community?: De B-zone am aflat pe cand avea 30 playeri pe rpg1 cu Vis1on. Era doar ls-sf, vremuri...
- Alte precizari?: In primul rand vreau sa ii salut pe toti cei vechi dupa aceasta comunitate. Nu sunt chiar nou, 100% Bobo daca vede acest nume isi readuce aminte de mine ( Felicitari Bobo pentru ce ai facut de cand am plecat si pana in prezent). Tot mi-am cautat contul, am incercat sa dau de contul forum si din joc dar degeaba, am gasit cateva topicuri cu nickname-urile mele unde se prezenta total altcineva, nu inteleg cum si de ce. Am rugamintea daca Bobo se poate uita in baza de date si mi-as putea totusi recupera adevaratul meu cont dupa rpg1.

 

 

*Vreau sa stiu cati dintre membri vechi mai joaca, si anume din ce imi aduc aminte: Kip, vaN, Snizel, Alin.Maest, Mastertrap, Oasis9, IonuC, JustMed, Moartea, Razr, DaniSteptu. Xtype, Atyss, Stal1n...si multi alti (Am si cateva ss)

*Felicitari Kelton pentru tot ce ai facut si vreau sa stiu daca iti mai aduci aminte cand erai rank 5 in PD si datorita tie am fost acceptat si eu pentru teste.

*Chiar daca nu am mai jucat tot timpul v-am urmarit si am aflat si eu ca a murit ZuZu, Dumnezeu sa-L ierte!

 

Edited by SapTy
Link to comment
Share on other sites

On 24.03.2018 at 6:29 PM, SapTy said:

Vreau sa stiu cati dintre membri vechi mai joaca, si anume din ce imi aduc aminte: Kip, vaN, Snizel, Alin.Maest, Mastertrap, Oasis9, IonuC, JustMed, Moartea, Razr, DaniSteptu. Xtype, Atyss, Stal1n...si multi alti (Am si cateva ss)

*Felicitari Kelton pentru tot ce ai facut si vreau sa stiu daca iti mai aduci aminte cand erai rank 5 in PD si datorita tie am fost acceptat si eu pentru teste.

*Chiar daca nu am mai jucat tot timpul v-am urmarit si am aflat si eu ca a murit ZuZu, Dumnezeu sa-L ierte!

Bine ai revenit!

Sunt putini dintre cei vechi care mai joaca is in prezent, dar atmosfera langa ei e placuta.

Pentru a-ti recupera contul trebuie sa faci un ticket pe platforma rpg, o sa iti las un link in PM.

Ma bucur sa vad ca sunt jucatori care inca doresc sa revina pe comunitate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.