Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Cand te gandesti daca merita sa-ti iei cod


AIM Soriin
 Share

Recommended Posts

45 minutes ago, TLG Cipriian said:

@TheCrack ca să nu iei ban ca ratatul

 

42 minutes ago, Soriin'ROYAL said:

@TheCrack nu compari un kkt de cod cu cele premium boss

 

35 minutes ago, Soriin'ROYAL said:

e .cs fratemiu, nu e injectat in joc deci da, intelegi tu

 

de acord cu voi, inca nu poti compara functiile aimbot-ului din codul meu cu cele din v4/v2 sau cheats tw

 

anyway, existau si alte metode mult mai frumoase in a va exprima parerea despre munca unei personae, nu va varsati nervii pe codul meu daca altcineva va enerveaza :)

 

p.s sorin: daca nu ma insel, atata timp cat e pe baza de text, trebuie injectat, si de aia se poate sterge modul din cleo, nu-I logic?

 

#respect pt meme

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Shanker Nebunul said:

 

 

 

de acord cu voi, inca nu poti compara functiile aimbot-ului din codul meu cu cele din v4/v2 sau cheats tw

 

anyway, existau si alte metode mult mai frumoase in a va exprima parerea despre munca unei personae, nu va varsati nervii pe codul meu daca altcineva va enerveaza :)

 

p.s sorin: daca nu ma insel, atata timp cat e pe baza de text, trebuie injectat, si de aia se poate sterge modul din cleo, nu-I logic?

 

#respect pt meme

 

M-am exprimat mai urat dar iti apreciez munca, e doar parerea mea, mie nu-mi place, adica nu ma ascund, i-am spus si lui lucky ca nu-mi place v0.3 deci mna, nu ma ascund 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Soriin'ROYAL said:

M-am exprimat mai urat dar iti apreciez munca, e doar parerea mea, mie nu-mi place, adica nu ma ascund, i-am spus si lui lucky ca nu-mi place v0.3 deci mna, nu ma ascund 

Pana la urma, publicarea codului meu nu a fost doar pentru serverele de RPG, mai mult pentru distractie, Legit Functions se fac mai greu, de 2-3 zile ma chinui sa termin un silent legit

 

 

//deleted

Edited by Shanker Nebunul
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.