Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Odin vs aplicatie helper


Dyablox
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, South Borney said:

Cum faci sa ai doar meme-uri bune? =)))

Postez doar cand am inspiratie, ci nu pentru a avea cat mai multe meme-uri.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Odin said:

Mersi mult, chiar credeam că am nevoie de sfaturi

Nici de aroganţă n-ai nevoie, stai liniştit

 

+1 @rTn Dyablox VIP, ţi-aş da dar am dat deja maximul :( cam aşa e pe B-Zone, nu contează cât efort depui la aplicaţie, în joc... ia cine "trebuie" să ia! :)

Link to comment
Share on other sites

E ușor să aruncați cu ură când nici măcar nu știți despre ce e vorba. Omul nici măcar nu a aplicat tura asta de recrutări. Omul are 7 warning-uri pe forum. Omul nu știe să citească niște amărâte de cerințe și tot eu sunt ăla rău?

26 minutes ago, BIS aka OldNab said:

Nici de aroganţă n-ai nevoie, stai liniştit

 

+1 @rTn Dyablox VIP, ţi-aş da dar am dat deja maximul :( cam aşa e pe B-Zone, nu contează cât efort depui la aplicaţie, în joc... ia cine "trebuie" să ia! :)

Aroganță? Ar fi trebuit s-o iau ca pe un compliment sau cum? Cu ce ajuți serverul că ai 5000 de cuvinte în aplicație și în joc abia ai 10 ore în 3 luni de zile. Repet, e ușor să vorbești.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Odin said:

Cu ce ajuți serverul că ai 5000 de cuvinte în aplicație și în joc abia ai 10 ore în 3 luni de zile. Repet, e ușor să vorbești.

Eu vorbesc din propria experienţă, când am aplicat la Helper pe RPG1 după 3 luni de primar în care acumulasem aproape 500 de ore jucate pe un cont fără sancţiuni în log şi totuşi am fost respins în timp ce au fost acceptaţi alţi jucători care n-aveau nici jumătate din realizările, vechimea sau orele mele jucate. Cum este acum, nu ştiu, şi nici nu mă mai interesează. Trebuia să ştiţi să ţineţi de jucători cât jucau, poţi să-mi oferi acum şi 20 de helpere, nu mă mai interesează. Important era să fiu răsplătit atunci când eram devotat pe deplin comunităţii. Mă bucur că măcar pe forum Dani a fost un om corect şi a ştiut să răsplătească oamenii care chiar se implică. Drept dovadă, nu există categorie pe forum inactivă sau nefrecventată. :)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BIS aka OldNab said:

Eu vorbesc din propria experienţă, când am aplicat la Helper pe RPG1 după 3 luni de primar în care acumulasem aproape 500 de ore jucate pe un cont fără sancţiuni în log şi totuşi am fost respins în timp ce au fost acceptaţi alţi jucători care n-aveau nici jumătate din realizările, vechimea sau orele mele jucate. Cum este acum, nu ştiu, şi nici nu mă mai interesează. Trebuia să ştiţi să ţineţi de jucători cât jucau, poţi să-mi oferi acum şi 20 de helpere, nu mă mai interesează. Important era să fiu răsplătit atunci când eram devotat pe deplin comunităţii. Mă bucur că măcar pe forum Dani a fost un om corect şi a ştiut să răsplătească oamenii care chiar se implică. Drept dovadă, nu există categorie pe forum inactivă sau nefrecventată. :)

Bravo ție. Ține-te de forum.

 

2 minutes ago, xTm Legend said:

@Odin Dar de mn ce mai zici? :emo:

N-am idee cine ești.

Link to comment
Share on other sites

Sunt persoane care sunt mai bune decat altele, la comportament, activitate s.a.m.d. Nu vad rostul acestui topic si vorbelor fara rost a unelor persoane, mai bine s-o lasam asa

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BIS aka OldNab said:

Mă ţin. Tare mi-e că pe SA:MP n-o să mai ai tu de cine să te ţii, cu tot cu ăia 400 de playeri care mai joacă.

Da, că e vina mea că nu avem jucători. Hai că mă duc acuma în parc cu niște flyere, poate recrutrez niște persoane.

Link to comment
Share on other sites

  • Lewoo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.