Jump to content

Odin vs aplicatie helper


Dyablox
 Share

Recommended Posts

31 minutes ago, Odin said:

Da, că e vina mea că nu avem jucători. Hai că mă duc acuma în parc cu niște flyere, poate recrutrez niște persoane.

Nu ştiu dacă e vina ta, habar n-am cum eşti ca Supervisor. Nici n-am dat vina pe tine, doar am ţinut să-ţi amintesc că aroganţa strică.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, BIS aka OldNab said:

Mă ţin. Tare mi-e că pe SA:MP n-o să mai ai tu de cine să te ţii, cu tot cu ăia 400 de playeri care mai joacă.

Nici 400 nu mai sunt . Ca nu exista persoana sa nu aibă cel puțin 2 conturi pe sleep :))

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Odin said:

Mai taie din warning-urile de pe forum și poate nu-ți mai arunc pe foc aplicația.

 

1 hour ago, Odin said:

E ușor să aruncați cu ură când nici măcar nu știți despre ce e vorba. Omul nici măcar nu a aplicat tura asta de recrutări. Omul are 7 warning-uri pe forum. Omul nu știe să citească niște amărâte de cerințe și tot eu sunt ăla rău?

Aroganță? Ar fi trebuit s-o iau ca pe un compliment sau cum? Cu ce ajuți serverul că ai 5000 de cuvinte în aplicație și în joc abia ai 10 ore în 3 luni de zile. Repet, e ușor să vorbești.

Frate :))

 

Eu am făcut glume despre fnz, bobo, kelton, etc, toți au înțeles gluma și mi-au lăsat +1 și un comentariu la fel de ironic. 

 

Aplicația aia e drq știe de când, am făcut-o pur din umor, ca asta e treaba mea pe forum. Nu am nevoie să-mi numeri warnurile, pe lângă asta nici nu prea joc samp, deci nici nu ma gândeam la funcția de helper ca sa afirmi tu aici ca am făcut-o din suferință. 

 

Acum te i-ai cu toți în gură, grea e viața când nu ai simțul umorului. Ia exemplu de la colegii tai superiori, ți-aș lăsa link dar sunt de pe telefon. 

Link to comment
Share on other sites

Felicitari dyablox pentru activitatea prestata aici. Te descurci exceptional, pe langa meme-urile care sunt pline de umor si haz. Te pup frate, si nu te lua dupa altii, tu fa-ti treaba acolo ca o faci bine. :*

Edited by S4F DerecK
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

 

Frate :))

 

Eu am făcut glume despre fnz, bobo, kelton, etc, toți au înțeles gluma și mi-au lăsat +1 și un comentariu la fel de ironic. 

 

Aplicația aia e drq știe de când, am făcut-o pur din umor, ca asta e treaba mea pe forum. Nu am nevoie să-mi numeri warnurile, pe lângă asta nici nu prea joc samp, deci nici nu ma gândeam la funcția de helper ca sa afirmi tu aici ca am făcut-o din suferință. 

 

Acum te i-ai cu toți în gură, grea e viața când nu ai simțul umorului. Ia exemplu de la colegii tai superiori, ți-aș lăsa link dar sunt de pe telefon. 

Ți-am apreciat gluma, din câte văd eu doar am discutat cu un individ ce s-a luat de semnătura mea prin care zice că mă mint singur (nici acum nu înțeleg ce vrea) și cu un alt individ care m-a făcut arogant în timp ce vorbeam cu primul individ. Din partea mea faceți câte meme-uri vreți, glume, bancuri, etc. Am venit doar să văd ce e aici și unii nu știu că aplicația aia a ta e drq știe de când și încep cu hate ghici asupra cui. GG, ai ghicit. Asupra mea.

Link to comment
Share on other sites

Nu aveţi de lucru văd, băiatul răspunde cum ştie el mai bine, nu o votat doar el, au votat toţi admin 4+, dacă nu sunteţi activi de ce aţi primii funcţia? Lăsaţi prostiile astea şi poate luaţi Helper data viitoare, nu e treaba lui că serverul tot pică, nu se ocupă Odin de host.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Odin said:

Ți-am apreciat gluma, din câte văd eu doar am discutat cu un individ ce s-a luat de semnătura mea prin care zice că mă mint singur (nici acum nu înțeleg ce vrea) și cu un alt individ care m-a făcut arogant în timp ce vorbeam cu primul individ. Din partea mea faceți câte meme-uri vreți, glume, bancuri, etc. Am venit doar să văd ce e aici și unii nu știu că aplicația aia a ta e drq știe de când și încep cu hate ghici asupra cui. GG, ai ghicit. Asupra mea.

Eu sunt sigur ca dacă răspundeai și tu ironic ai fi redus din hate. 

1 minute ago, uV Sebi said:

Nu aveţi de lucru văd, băiatul răspunde cum ştie el mai bine, nu o votat doar el, au votat toţi admin 4+, dacă nu sunteţi activi de ce aţi primii funcţia? Lăsaţi prostiile astea şi poate luaţi Helper data viitoare, nu e treaba lui că serverul tot pică, nu se ocupă Odin de host.

Eu am făcut doar o glumă, unii o iau prea în serios. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, rTn Dyablox VIP said:

Eu am făcut doar o glumă, unii o iau prea în serios. 

Păi poate lui Odin nu îi convine, nu trebuia să faci gluma asta :)) 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uV Sebi said:

Păi poate lui Odin nu îi convine, nu trebuia să faci gluma asta :)) 

E o glumă și trebuie tratată ca atare. 

 

Am făcut meme-uri cu fnz și bug-uri, bobo și bani, kelton și banul rămâne, și nimeni nu a reacționat așa dur, ba din contra, mi-au lăsat +1 și poate un comentariu. 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Eu sunt sigur ca dacă răspundeai și tu ironic ai fi redus din hate. 

 

E trist și grav dacă vouă vi se pare că eu am fost serios când am vorbit cu cei doi de care am zis mai sus.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Odin said:

E trist și grav dacă vouă vi se pare că eu am fost serios când am vorbit cu cei doi de care am zis mai sus.

Primul post a fost adresat mie, si la el ma refeream. Degeaba incerci acum s-o faci pe victima, cand primul tau post a fost un repros si o incercare de aparare si un atac asupra mea. Warn-urile alea sunt din 2015 si mersi ca ne-ai adus aminte de ele, ca eu chiar uitasem. N-ai simtul umorului, atata tot. Sa ajunga un meme de-al meu sa produca atata hate, serios?

Edited by rTn Dyablox VIP
Link to comment
Share on other sites

 

@Odin Ti am mai zis eu care e treaba cu helperii. Idea meme-ului era ca v ati batut joc de unii jucatori care au ajutat comunitatea(Aplicatiile acestor jucatori sunt aruncate in foc, cei cu 0 p pe linie, fara nicio explicatie :) ) Si totodata faptul ca nu s a tinut cont de functiile vechi(fara sa se anunte inainte). Acum sper ca ai inteles.

 

Edited by rTn Dyablox VIP
Fara P.S.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Octavian Mexico said:

 

@Odin Ti am mai zis eu care e treaba cu helperii. Idea meme-ului era ca v ati batut joc de unii jucatori care au ajutat comunitatea(Aplicatiile acestor jucatori sunt aruncate in foc, cei cu 0 p pe linie, fara nicio explicatie :) ) Si totodata faptul ca nu s a tinut cont de functiile vechi(fara sa se anunte inainte). Acum sper ca ai inteles.

 

Tu ai aplicat pentru ca stiai ca iei puncte pentru functiile anterioare sau cum? Ai avut 0 pentru ca n-ai intrat la vot, nu ai indeplinit conditiile minime. Am dat de atatea ori functii unor jucatori ca ne-am saturat sa avem aceeasi oameni in staff tot din 3 in 3 luni. Data trecuta nu am acordat puncte pentru functii anterioare. Puteai trage de acolo o concluzie ca nu o sa mai acordam nici acum si mai mult ca sigur nu o sa acordam nici data viitoare. 

Link to comment
Share on other sites

  • Lewoo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.