Jump to content

Probleme Tehnice SA-MP / SA-MP Technical Problems


Kelton
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Blessing said:

Vasile, pentru orice grad e nevoie doar să aplici și să îndeplinești cerințele minime, iar dacă gândești că ceilalți au obținut gradele trecând prin aceleași ”etape” ca ale tale, în special ”suptul”, atunci te înșeli. Odată ce ai deținut de 2 ori funcția de moderator datorită acestui tip de practică, nu cred că te interesează atât de mult numărul, cât învățarea unei noi tehnici pentru a-ți recupera a 3-a oară badge-ul albastru.

asta e Vasile ala a nostru la care am mers in Calarasi sa-i dam la muie ma?

Link to comment
Share on other sites

@Bobo

@Kelton

Sa va arat ceva.

https://www.rpg.b-zone.ro/players/monthlyPlayed/Don.Leviathan

Acest jucător are in ultimele 2 luni 143 de ore.  => nota 9 si punctaj suficient pentru a lua helper , dar ce sa faci cand nu il vrei in staff ? Ii pui 139 de ore în loc de 143 si ii dai nota 8: https://m.imgur.com/5vUJqyR

 

 

Credeti ca aceasta e o greseala fara intentie? Eu zic ca nu, voi ce ziceți?

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Ghita LeL said:

@BladeValoare Nu e o greseala, dar el poate a mai facut acele ore dupa ce s-a facut tabelu la helper si de aia i a notat 139, alea 4 poate le-a facut pe parcurs si poate nu s-a mai editat tabelu.

Stii ce inseamna activitatea din ultimele 2 luni? Nu te baga daca nu stii te rog.

Link to comment
Share on other sites

Pe mine nu ma intereseaza functiile, helperul sau alt gen de ,,beneficii" pe care le poti obtine jucand. Pe mine ma intereseaza sa pot sa ma joc linistit atunci cand am chef sa ma joc, ca sa ma simt bine. Nu stau sa trollez cum fac alte dobitoace, nu incurc pe altii, nu sunt dusmanos si nici hunter, cu toate astea, zilele trecute mi-am iesit din pepeni efectiv.

Acest server si aceasta comunitate per total a avut de cativa ani incoa' permanent probleme tehnice. Problemele sunt cauzate de mai multi factori, inclusiv de update-uri excesive. Dati vina pe staff? E vina voastra, voi ati cerut update-uri. Mai putini dintre cei care se uita prin postarea asta au prins vremea cand trebuia sa iti faci poza la fiecare punct si sa il postezi pe forum pentru raportul de activitate. Nu exista website. Ei bine, pe atunci nu existau probleme tehnice. Odata cu update-urile excesive, hostul care trebuie sa recunoastem ca nu e de cea mai buna calitate, au aparut problemele tehnice. Acum, odata cu avansurile informatice, au avansat si cei care n-au altceva mai bun de facut decat sa puna bete in roate altora. Ce inseamna asta? Niste unii au gasit o bresa in securitatea serverelor si au gasit de cuvinta s-o arda hecari. (Apropo, sunteti niste cadavre) 

Administratia comunitatii nu poate decat sa incerce in acest moment sa dreaga cat de cat situatia. 100% normal nu o sa mai fie niciodata. Multi ma condamna pentru cu sunt intr-o mica masura tehnofob si accept mai greu schimbarile, dar la un moment dat, o sa vedeti ca am dreptate. Era mai bine pe vremuri, era mai bine clasic. 

Vorbim degeaba acum, oricum serverul nu mai e ce a fost si n-o sa mai fie niciodata acel B-Zone unde domina ordinea, disciplina, seriozitatea si respectul fata de jucatori. 

Edited by NEDE
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Bobo said:

Regula celor 20 ore jucate va fi scoasa in curand. Dorim sa stabilizam website-urile si GM-ul, progresul fiind pe undeva la 90% acum. Dupa ce scapam de atacuri si terminam optimizarile putem sa ne ocupam de rapoartele noi, de sistemul nou.
Stiu ca nu a fost cea mai buna solutie acerasta conditie de a avea minim 20 ore jucate, insa si-a atins scopul la vremea respectiva. Ar trebui interpretata ca o conditie de a ramane in factiune, nu inteleg de ce unii il vedeti pe Kelton ca va baga 20 ore cu forta pe gat. Peste tot in viata am fost invatati sa respectam niste reguli, dar nu si pe samp. Acum vrem sa evoluam, sa venim cu ceva nou, sa ne adaptam dorintelor cerute de jucatori. Nu stiu daca ai vazut clipurile lui Kelton, a explicat el mai multe acolo. Speram noi sa multumeasca macar o perioada de timp noile rapoarte. Urmatoarele generatii ma vor surprinde din nou...

Imi cer scuze ca nu ti-am citit restul de comentarii. O zi faina!

There is no DDoS attack, but I think we found its traces.

Tu esti urmatorul care imi vei trimite PM si te vei bate cu pumnul in piept ca nu ai cod. Te stiu eu :))

Nu esti obligat sa stai in factiune... Gandeste-te ca sunt unii care isi doresc sa fie mai activi decat tine. 

Unele propuneri sunt vazute bune de unii si rele de altii. La fel se intampla si cu codatii... Banezi un codat, se jura ca nu joaca cu coduri. Nu banezi un codat, iti sar 20 oameni in cap. Imi pare rau, dar nu exista solutia sa impaci pe toata lumea. 

http://www.amuritiliescu.ro/ - inca nu...

Voi avea grija personal ca recompensele sa fie acordate tuturor jucatorilor, atata celor online, cat si celor offline. Apreciez critica constructiva!

Eu personal am mai acordat recompense prin sectiunea bug reports, i-am rugat si pe colegii mei sa faca acelasi lucru. 

Intradevar, nici n-am putut dormi in ultimele zile de atata nepasare. Inca ma mai doare...

Mi-ar placea sa discutam mai multe intr-un mesaj privat. Te rog frumos sa-mi trimiti un mesaj cu o paralela intre b-zone si concurenta si voi incerca pe cat posibil sa schimb lucrurile.

Am luat legatura cu un provider pentru a ne oferi o protectie pentru extern. Astept o oferta de pret. 99% din hosturile din Romania nu ofera asa ceva.



Am mai vazut ceva comentarii de la cei nemultumiti ca nu au primit helper. Vreau sa va spun ca nu toata lumea este de 10. Nici macar la scoala nu era toata lumea multumita. Eu am invatat ca prin munca reusesc sa obtin ceea ce imi doresc. Sa aplic ca helper fara ore jucate si sa am pretentia sa fiu acceptat, atunci s-ar putea sa fie cineva mai bun ca mine. Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar doresc si eu putina maturitate din partea voastra. O seara faina tuturor!

 

Bobo, am făcut o propunere prin care doream banarea codaților pe toate serverele (atunci când sunt prinși pe unul dintre ele). Dar având în vedere că numărul de jucători a scăzut, normal că nu mai adaugi nimic și ții cu ei, (în mod indirect).

 

Nu te-am văzut să faci un grup sau un topic unde playerii vechi (2009-2013) să își spună propriul punct de vedere și dacă doresc să lase unele idei pentru a "ridica" din nou nivelul serverului. Să știi că degeaba ai tu update-uri frumoase, dacă media playerilor a scăzut drastic. Bine, eu ți-am dat o idee, dacă vrei binele comunității, ar trebui să te gândești puțin. Știu, nu mai sunt atâția playeri din acea perioadă, dar ăștia care am mai rămas, ne-am putea da cu părerea.

 

PS: Nu uita că "impresia bună" față de  comunitate nu este atunci când faci tu niște reduceri, ci se datorează playerilor vechi care au contribuit la buna funcționare a serverelor, a regulamentelor, ș.a.m.d, iar unii (nu dau nume), și-au bătut joc de munca altora.

 

Nu am văzut să creezi un beneficiu sau să le oferi VIP persoanelor vechi, care au contribuit la buna desfășurare a jocului. Să ne aducem aminte când le-ai oferit VIP tuturor donatorilor și le-ai râs în față playerilor vechi prin acest gest? Bobo..

 

Kelton, care știe 2 cuvinte și pe care le repetă obsesiv? "banul rămâne" Dacă nu ar mai fi cu nasu` pe sus și s-ar purta mai frumos cu playerii (nu cu mine, cu mine se înțelege cel mai bine de pe server), ai vedea respect reciproc.

 

# Joc de atâta timp pe server, m-ați demis din facțiuni total aiurea, warn-uri acordate abuziv pe forum, v-am ajutat la dezvoltarea serverelor, am ajutat o grămadă de playeri și nu am cerut nicio funcție, nici măcar Sublider. De ce mai activez pe server? Simplu! Pentru că aici am prieteni din realitate, prieteni vechi pe joc, clanul uS și cam atât, cred. De ce nu vă gândiți și voi înainte să luați niște decizii și să nu mai alungați playerii cu vechea vorbă "dacă nu îți convine, pleacă!"? Îți spun eu, pentru că înainte erau 9-10.000 playeri UNICI pe toate serverele, iar acum 2-3-4.000 și nu mai aveți acel tupeu nesimțit pe care îl aveați înainte.

 

Oricum, sunt conștient, dacă își va reveni serverul, tot așa o să fiți, greu să vă mai schimbați!

Edited by South Max
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, South Max said:

 

Bobo, am făcut o propunere prin care doream banarea codaților pe toate serverele (atunci când sunt prinși pe unul dintre ele). Dar având în vedere că numărul de jucători a scăzut, normal că nu mai adaugi nimic și ții cu ei, (în mod indirect).

 

Nu te-am văzut să faci un grup sau un topic unde playerii vechi (2009-2013) să își spună propriul punct de vedere și dacă doresc să lase unele idei pentru a "ridica" din nou nivelul serverului. Să știi că degeaba ai tu update-uri frumoase, dacă media playerilor a scăzut drastic. Bine, eu ți-am dat o idee, dacă vrei binele comunității, ar trebui să te gândești puțin. Știu, nu mai sunt atâția playeri din acea perioadă, dar ăștia care am mai rămas, ne-am putea da cu părerea.

 

PS: Nu uita că "impresia bună" față de  comunitate nu este atunci când faci tu niște reduceri, ci se datorează playerilor vechi care au contribuit la buna funcționare a serverelor, a regulamentelor, ș.a.m.d, iar unii (nu dau nume), și-au bătut joc de munca altora.

 

Nu am văzut să creezi un beneficiu sau să le oferi VIP persoanelor vechi, care au contribuit la buna desfășurare a jocului. Să ne aducem aminte când le-ai oferit VIP tuturor donatorilor și le-ai râs în față playerilor vechi prin acest gest? Bobo..

 

Kelton, care știe 2 cuvinte și pe care le repetă obsesiv? "banul rămâne" Dacă nu ar mai fi cu nasu` pe sus și s-ar purta mai frumos cu playerii (nu cu mine, cu mine se înțelege cel mai bine de pe server), ai vedea respect reciproc.

 

# Joc de atâta timp pe server, m-ați demis din facțiuni total aiurea, warn-uri acordate abuziv pe forum, v-am ajutat la dezvoltarea serverelor, am ajutat o grămadă de playeri și nu am cerut nicio funcție, nici măcar Sublider. De ce mai activez pe server? Simplu! Pentru că aici am prieteni din realitate, prieteni vechi pe joc, clanul uS și cam atât, cred. De ce nu vă gândiți și voi înainte să luați niște decizii și să nu mai alungați playerii cu vechea vorbă "dacă nu îți convine, pleacă!"? Îți spun eu, pentru că înainte erau 9-10.000 playeri UNICI pe toate serverele, iar acum 2-3-4.000 și nu mai aveți acel tupeu nesimțit pe care îl aveați înainte.

 

Oricum, sunt conștient, dacă își va reveni serverul, tot așa o să fiți, greu să vă mai schimbați!

Mare om pentru ce ai spus aici. ? 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hawx said:

Lasati-l pe Vasile in pace!! E doar un copil de 14, 15 ani. A avut nu stiu cate moderatoare, care i-au fost scoase, normal, si acum sta sa strige pe aici " muie b-zone". Tipic.

Am avut 2 functii tinute 1-2 luni :) Functiile iti ocupa doar timpul liber. Nu am nevoie de ele!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, South Max said:

 

Bobo, am făcut o propunere prin care doream banarea codaților pe toate serverele (atunci când sunt prinși pe unul dintre ele). Dar având în vedere că numărul de jucători a scăzut, normal că nu mai adaugi nimic și ții cu ei, (în mod indirect).

 

Nu te-am văzut să faci un grup sau un topic unde playerii vechi (2009-2013) să își spună propriul punct de vedere și dacă doresc să lase unele idei pentru a "ridica" din nou nivelul serverului. Să știi că degeaba ai tu update-uri frumoase, dacă media playerilor a scăzut drastic. Bine, eu ți-am dat o idee, dacă vrei binele comunității, ar trebui să te gândești puțin. Știu, nu mai sunt atâția playeri din acea perioadă, dar ăștia care am mai rămas, ne-am putea da cu părerea.

 

PS: Nu uita că "impresia bună" față de  comunitate nu este atunci când faci tu niște reduceri, ci se datorează playerilor vechi care au contribuit la buna funcționare a serverelor, a regulamentelor, ș.a.m.d, iar unii (nu dau nume), și-au bătut joc de munca altora.

 

Nu am văzut să creezi un beneficiu sau să le oferi VIP persoanelor vechi, care au contribuit la buna desfășurare a jocului. Să ne aducem aminte când le-ai oferit VIP tuturor donatorilor și le-ai râs în față playerilor vechi prin acest gest? Bobo..

 

Kelton, care știe 2 cuvinte și pe care le repetă obsesiv? "banul rămâne" Dacă nu ar mai fi cu nasu` pe sus și s-ar purta mai frumos cu playerii (nu cu mine, cu mine se înțelege cel mai bine de pe server), ai vedea respect reciproc.

 

# Joc de atâta timp pe server, m-ați demis din facțiuni total aiurea, warn-uri acordate abuziv pe forum, v-am ajutat la dezvoltarea serverelor, am ajutat o grămadă de playeri și nu am cerut nicio funcție, nici măcar Sublider. De ce mai activez pe server? Simplu! Pentru că aici am prieteni din realitate, prieteni vechi pe joc, clanul uS și cam atât, cred. De ce nu vă gândiți și voi înainte să luați niște decizii și să nu mai alungați playerii cu vechea vorbă "dacă nu îți convine, pleacă!"? Îți spun eu, pentru că înainte erau 9-10.000 playeri UNICI pe toate serverele, iar acum 2-3-4.000 și nu mai aveți acel tupeu nesimțit pe care îl aveați înainte.

 

Oricum, sunt conștient, dacă își va reveni serverul, tot așa o să fiți, greu să vă mai schimbați!

 

Eu's mulțumit. 

 

O să zic într-o frază (cel puțin voi încerca) să descriu de ce am renunțat la B-Zone, ca fiind jucător vechi.

 

Pur și simplu, am crescut...și am realizat ca e timpul să trec mai departe, copilăria mi-am petrecut-o pe B-Zone, am învățat multe, m-am distrat ș.a.m.d. Încă mai activez, dar nu atât de frecvent, pe o comunitate străină de Hard RP, dar asta nu schimbă cu nimic punctul meu de vedere în legătură cu B-Zone. A fost un server drăguț până s-a năpădit automatizarea care m-a lasat rece, a început ușor cu arrest-ul în PD, după ușor ușor s-a automatizat și /megaphone-ul, ca apoi să se automatizeze și /ticket-ul, ca apoi wanted-ul jucătorilor să scadă după o perioadă de timp, lucru care pe moment m-a frustrat enorm. Faptul că toți aveau Infernus și că eu ca PD (având oricum rank mare) eram nevoit să fug după ei toată harta pentru că fiind niște oameni cu prea mult timp liber, preferau să scape de acel wanted. Punctul culminat a fost atins de picarea mea la testele Hitmen când ”străinilor” li s-a oferit a 2-a șansă la examenul practic, fiindcă era și admin la acea perioadă. Acela a fost punctul meu de scârbă când am încercat să-i pun bețe în roate respectivului fiindcă nu mi s-a părut corectă decizia ca ”străinii” și încă o domnișoară, să reia testele practice.

 

Mersi de lectură. 

Edited by Regenesis
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Regenesis said:

 

Ce naiba...ia-l pe Cristi de aci'. 

 

 

ai grija cum vorbesti cu mine roacer pletos ca maine poimaine iti bat in usa ca ai 15 milioane contributia la biserica sa vezi ce roc tare o sa fie atunci

download.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South Max said:

Bobo, am făcut o propunere prin care doream banarea codaților pe toate serverele (atunci când sunt prinși pe unul dintre ele). Dar având în vedere că numărul de jucători a scăzut, normal că nu mai adaugi nimic și ții cu ei, (în mod indirect).

 

Nu te-am văzut să faci un grup sau un topic unde playerii vechi (2009-2013) să își spună propriul punct de vedere și dacă doresc să lase unele idei pentru a "ridica" din nou nivelul serverului. Să știi că degeaba ai tu update-uri frumoase, dacă media playerilor a scăzut drastic. Bine, eu ți-am dat o idee, dacă vrei binele comunității, ar trebui să te gândești puțin. Știu, nu mai sunt atâția playeri din acea perioadă, dar ăștia care am mai rămas, ne-am putea da cu părerea.

 

PS: Nu uita că "impresia bună" față de  comunitate nu este atunci când faci tu niște reduceri, ci se datorează playerilor vechi care au contribuit la buna funcționare a serverelor, a regulamentelor, ș.a.m.d, iar unii (nu dau nume), și-au bătut joc de munca altora.

 

Nu am văzut să creezi un beneficiu sau să le oferi VIP persoanelor vechi, care au contribuit la buna desfășurare a jocului. Să ne aducem aminte când le-ai oferit VIP tuturor donatorilor și le-ai râs în față playerilor vechi prin acest gest? Bobo..

 

Kelton, care știe 2 cuvinte și pe care le repetă obsesiv? "banul rămâne" Dacă nu ar mai fi cu nasu` pe sus și s-ar purta mai frumos cu playerii (nu cu mine, cu mine se înțelege cel mai bine de pe server), ai vedea respect reciproc.

 

# Joc de atâta timp pe server, m-ați demis din facțiuni total aiurea, warn-uri acordate abuziv pe forum, v-am ajutat la dezvoltarea serverelor, am ajutat o grămadă de playeri și nu am cerut nicio funcție, nici măcar Sublider. De ce mai activez pe server? Simplu! Pentru că aici am prieteni din realitate, prieteni vechi pe joc, clanul uS și cam atât, cred. De ce nu vă gândiți și voi înainte să luați niște decizii și să nu mai alungați playerii cu vechea vorbă "dacă nu îți convine, pleacă!"? Îți spun eu, pentru că înainte erau 9-10.000 playeri UNICI pe toate serverele, iar acum 2-3-4.000 și nu mai aveți acel tupeu nesimțit pe care îl aveați înainte.

 

Oricum, sunt conștient, dacă își va reveni serverul, tot așa o să fiți, greu să vă mai schimbați!

Ţi-aş da +1 dar am dat maximul pe azi. Mult adevăr în ce ai scris aici. Ai fost şi ai rămas un om de caracter. Salutări! :)

Link to comment
Share on other sites

@South Max Hai ma max, de ce scrii atat? Doar stii ca nu o sa ia in considerare ce zicem. O sa ne dea in baluba lor si tot asa o sa faca. Oamenii vechi nu mai au un cuvant de spus, daca este diferit... . 

 

Lasa ca baga iar raport la Helperi sa faca reclama pe alte servere, ne intoarce la 2012 cand m-am apucat eu, btw...frumose vremuri cu TD-uri alea alea, 2 locuri unde faceai Farmer si Truck-er langa. Eh. As pune link-urile de la rapoartele mele ca Helper cand trebuia sa facem reclama dar iau ban dupa =)) . 

 

 

@Regenesis We want you back pe /c baa nabule. Sau pe grup uS sa mai purtam o discutie... . Stiu ce ai patit in Hitman atunci, dar nu aveai cu cine sa te intelegi. Uite aici raport din vremurile bune din PD : https://imgur.com/a/qGscO     sau din Taxi: https://imgur.com/a/Ay5Xp       A, da si ce sentimente au fost astea :https://imgur.com/a/FU3ox alaturi de Inferno27 si BlackThief ca lideri... a fost frumos odata. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Shawy said:

Nu ne-am luat grade să mi te aresezi cu "Prietene", mențineți rolul de pupincurist și atât 

Hai mai du-te-n pula mea de slabanogul pizdii ca deja te dai mare zmeu pe samp, du-te-n sloboz sa te bata si dai masina lu unchitu inapoi, schizofrenicu pizdii

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, RobertoKiNG said:

Hai mai du-te-n pula mea de slabanogul pizdii ca deja te dai mare zmeu pe samp, du-te-n sloboz sa te bata si dai masina lu unchitu inapoi, schizofrenicu pizdii

Ești atât de urât și gras în cât faci reclamă la nefericire, un eșec o ieșit din ai tăi, adică tu, un eșuat =)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fabiaN shunKTEAM said:

ai grija cum vorbesti cu mine roacer pletos ca maine poimaine iti bat in usa ca ai 15 milioane contributia la biserica sa vezi ce roc tare o sa fie atunci

download.jpg

Ia-ți-l pe Cristoșelu și marși la bătut niște cruci pentru viața veșnică a hostului. N-ai tu dialog cu mine, neica nimeni. Îți faci o programare și după mă cauți, mucos cu 10 clase.  

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, RobertoKiNG said:

Ba, mai bine urat si gras cum zici tu, decat slab si futut in cur ca tine.. Ba, cu corpul asta vorbesti coaie? Nici femeile n-au picioarele asa subtiri ca ale tale, poponare. 

 

Lu asta ii futi una-n mufa si ii schimbi viitoru =))

 

coae ai cercei in urechi? =)) baaaaa pizdificatule, mars in Auschwitz, cacatule...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RobertoKiNG said:

Ba, mai bine urat si gras cum zici tu, decat slab si futut in cur ca tine.. Ba, cu corpul asta vorbesti coaie? Nici femeile n-au picioarele asa subtiri ca ale tale, poponare. 

 

 

Înafară să mă înjurii pe live-uri, și să-mi urmărești activitatea pe Facebook, Instagram, mai faci ceva? aa.... stânga și dreaptă cu D-Zeu înainte... ok meeen

Umm7GT2.jpg

 

Băi ce păr cârlionțat ai, de cât timp nu te-ai mai spălat pe cap?, vezi că ai coșuri pe frunte, n-ai dat și tu la fifi? tot cu dreapt tot cu stânga? meeen... c'mon

 

biDybq3.jpg

 

te duci la pește boss? în toaleta liceului?, vezi că îți iese burta pe afară, aaa stai... tu dai pe dinafară cu totul :( nu șțiam că ești așa de negru probabil te-au înrolat ăștia din Isis.... să-ți dai atentat singur la cât dai pe dinafară...

Edited by Shawy
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Regenesis said:

Ia-ți-l pe Cristoșelu și marși la bătut niște cruci pentru viața veșnică a hostului. N-ai tu dialog cu mine, neica nimeni. Îți faci o programare și după mă cauți, mucos cu 10 clase.  

nu cred ca esti in stare sa iti dai seama ca tot ce am spus eu a fost ironie, lasand gluma la o parte, banuiesc ca esti unu d-aia, va dati mari antisociali, ascultati numai cacat d-ala cu tipete de se dau mari monstrii, fara sa-ti dai seama ca tu de fapt atesti dovada ca Dumnezeu exista atata timp cat tu crezi in diavol si ghiocul lui tata floarea =))))))

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, RobertoKiNG said:

Ba, mai bine urat si gras cum zici tu, decat slab si futut in cur ca tine.. Ba, cu corpul asta vorbesti coaie? Nici femeile n-au picioarele asa subtiri ca ale tale, poponare. 

 

Pai fututi mortii ma-tii tu vorbesti ala la care-i trece calea ferata pe sub nas ,  si ochii zici te uiti cu unu la mine si cu la pula mea comentezi sa te aflii si tu in treaba macar pe jocu asta sa faci si tu ceva , si a da nu iti mai suge burta in pula mea ca oricum nu esti slab daca iti sugi burticuta paroasa , auzi la el ce imi zice el mie ca tu cand ma intrebi ceva eu sa-ti raspund da cine mortii ma-tii esti hittler ? usor ba nebunule din ferentari  , nu te mai lua de altii in mortii tai ca esti ca pielea de pe pula 

Edited by ShowKing
Link to comment
Share on other sites

  • Bobo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.