Jump to content

Modificări Ore Jucate + Ganguri / Gang + Hours Played Modifications


Kelton
 Share

Recommended Posts

20 hours ago, Claude said:

 

Asa e, daca ati avea in "team" 3 criminali care omoara copii si femei, n-ar insemna ca sunteti mama rautatilor. :)) 

Ar insemna, totusi, ca sunteti niste cretini. :)

 

Asa cum a zis si iRazor nu orice pricajit intra Royal. Nu te gandi ca daca ai cod, ai si intrat in team. In primul rand trebuie sa te faci cunoscut iar il al doilea rand trebuie sa te filmezi.. Daca tu te filmezi cu cod, crezi ca te baga cineva Royal? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TLG Coolback said:

esti pe langa total, vorbeam de admini in primul rand, in al doilea rand mai tineti gura aia ca deja dai in gropi. n-ai nicio relevanta, vorbeam despre admini nu despre lideri :?

Ti se pare ca vorbeam despre lideri? Vorbeam la comun. V-am mai spus si i-am spus si lui Kelton. Voi in loc sa stati pe codati cand vedeti un report de sute de ori, ne raspundeti la report facand misto de noi. Si dupa mai va intrebati '' de ce a injurat ala pe /report? '' sau '' de ce nu mai joaca ala ? '' fix din cauza asta.. Pentru ca in loc sa va strofocati, voi faceti misto de noi cand dam un report si din cate am vazut, cred ca numai tu mi-ai raspuns de zeci de ori la /report sau pe /c facand misto. Ar trebui sa va fie rusine. Nu cred ca v-ar placea ca cineva sa faca misto de voi cand sunteti nervosi. Sa nu mai spun ca banati civili de level 1 pentru teleport, acestia nu incurca pe nimeni, face un job cu TP, ii dai ban alta data ca-l mai prinzi. Nu incurca 20 de jucatori cum incurca un codat :) 

Link to comment
Share on other sites

Iar in legatura cu orele jucate. Degeaba micsorati sloturile, vor ramane doar codati in mafii :)) Asa ca mai bine ati recruta mai multi playeri in CT sau la functia de admin.

 

Sa va spun ceva. Daca X este in CT si un prieten de-al lui este postat de Y, X-ulescu va da contra indiferent de dovada. Asa ca mai bine ati pune o regula privind prieteniile acestea. Daca un alt admin stie ca X s-a plimbat cu acel prieten care acum este pe slack postat sau au informatii si pot demonstra ca ei sunt prieteni, X-ulescu sa primeasca 1/3 sau ce sanctiune o sa primeasca.

Sunteti constienti ca niciodata, niciun membru din CT nu va da PRO unui prieten de-al sau :))

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, TLG MeSsTeR said:

Asa ca mai bine ati pune o regula privind prieteniile acestea.

Din cate mai stiu de cand am fost si eu pe acolo, #amdatcubatainperete, la inceput s-a postat un anunt in care se enumerau regulile generale ale celor de pe Slack. Nu mai stiu daca era sau nu era mentionata chestia asta, dar e cam la mintea cocosului :-? 

 

12 minutes ago, TLG MeSsTeR said:

Sunteti constienti ca niciodata, niciun membru din CT nu va da PRO unui prieten de-al sau

S-au facut tot felu de magarii pe Slack de-a lungu timpului, si totusi am vazut pe acolo si oameni care votau pro la dovezi cu oameni pe care ii cunoasteau si se presupunea ca erau prieteni. @XES e exemplul perfect de om care nu doar ca si-a banat colegi de clan, ba chiar a fost si dat afara din cauza ca ii tot bana. Deci avem si oameni care-si fac treaba. Mai sunt (pe RPG1 e vorba) cativa prin STAFF care fac treaba calumea, dar din pacate nu destui. IN SCHIMB AVEM ADMINI CARE MAI AU PUTIN SI SUNT ADMINI 5 SI LA WARURI SE JUCAU CU FLY PE HARTA IN LOC SA STEA /RECON =))

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AIM iRazor zis DHead said:

Din cate mai stiu de cand am fost si eu pe acolo, #amdatcubatainperete, la inceput s-a postat un anunt in care se enumerau regulile generale ale celor de pe Slack. Nu mai stiu daca era sau nu era mentionata chestia asta, dar e cam la mintea cocosului :-? 

 

S-au facut tot felu de magarii pe Slack de-a lungu timpului, si totusi am vazut pe acolo si oameni care votau pro la dovezi cu oameni pe care ii cunoasteau si se presupunea ca erau prieteni. @XES e exemplul perfect de om care nu doar ca si-a banat colegi de clan, ba chiar a fost si dat afara din cauza ca ii tot bana. Deci avem si oameni care-si fac treaba. Mai sunt (pe RPG1 e vorba) cativa prin STAFF care fac treaba calumea, dar din pacate nu destui. IN SCHIMB AVEM ADMINI CARE MAI AU PUTIN SI SUNT ADMINI 5 SI LA WARURI SE JUCAU CU FLY PE HARTA IN LOC SA STEA /RECON =))

de ce crezi ca am fost scos din main cand eram Royal? =]] 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, HERMENOTIS EGIPTEANU said:

si pl cand o sugi?

 

Imediat ce te dezvirginezi. Probabil post-mortem...

 

LE:

 

Si acum ca ma gandesc mai bine, ai primit like de la copilul irazor, totul imi confirma spusele. In "mafii" se poarta copiii sub-dezvoltati mintal, complexati de virginitate, saraci si de cele mai multe ori, deloc inspirati.

O zi cat mai buna ii doresc primului tau gagic! @AIM iRazor zis DHead RIP.

Edited by Claude
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Claude said:

 

Imediat ce te dezvirginezi. Probabil post-mortem...

 

LE:

 

Si acum ca ma gandesc mai bine, ai primit like de la copilul irazor, totul imi confirma spusele. In "mafii" se poarta copiii sub-dezvoltati mintal, complexati de virginitate, saraci si de cele mai multe ori, deloc inspirati.

O zi cat mai buna ii doresc primului tau gagic! @AIM iRazor zis DHead RIP.

da pl cand o bagi in gura?

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.