Jump to content

NEW - Rapoarte de activitate obligatorii și Waruri de Vară. Detalii aici
Modificări în facțiuni și reguli. Detalii aici

Screaner123

[REZOLVAT]Reclamatie Dau PAna Mori

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick-ul tau in CS : Screaner
Nick-ul reclamantului :  Dau Pana Mori
Data si ora : 15:34
Motivul : Ma omori in timpul pregatire si tu spui " wa " mereu, ce comportament de ... ai

Gradu reclamantului : semi-god poate
Dovada : ( aici postati ss-urile sau demo-urile ) : http://www.girlshare.ro/3490103881 ( uitate la final  mai in spate ) puteti observa ca fac baza si in timpul pregatiri el vine si ma omoara dupa ce expira 

Alte precizari : Ce admini sa mor eu , cand eu te-am intrebat " pleaca " si tu nu ai spus nimic si doar " wa " ai spus mereu , ce admin...

Astept contra din partea voastra ca tineti cu dau pana mori =]]

Edited by Po1nt

Posted (edited)

Cn tine aproape toti sunt impotriva mea   mdea sa trecem le reclm:Asculta te-am omorat pt ca ala cumatrul am crezut ca e baa lui si te-am omorat nu am stiut mda astept parerile si celorlalti admini.

Edited by DaU PanA MorI

Pro

Posted (edited)

UITATIVA DEMO. (CA SE VEDE CA NU VA UITATI LA DOVEZII CA DACA FACE UNU RECLAMA LA MISTO CU DEMO VOI CE FACETI AA ZICETI PRO/CONTRA ATATA.) DECI SE INTAMPLA ASA EL ISI FACE BAZA DAR INTR-UN FEL ERA "SURF" DECI NU PREA AVEA VOIE... MA ROG DUPA TIMP DE CONSTRUIT CERE UNU HELP DAU SE DUCE LA ALA DAR INTRA LA ASTA IN BAZA SI DUPA TIMP DE PREGATIRE AL OMORA DIRECT...ACUMA NA VOI DECIDETI PRO

Edited by TheKingSpectra

Cum a zis si Spectra uitati-va pe demo ca multi dintre voi nu va uitati si comentati aiurea.Ala era intr-un fel surf cum a zis si spectra,da dau trebuia sa se uite mai intai alu cine era baza si sa.l omoare pe el!Si mai usor cu Amenintarile alea Screaner!Pro

45 minutes ago, DaU PanA MorI said:

Cn tine aproape toti sunt impotriva mea   mdea sa trecem le reclm:Asculta te-am omorat pt ca ala cumatrul am crezut ca e baa lui si te-am omorat nu am stiut mda astept parerile si celorlalti admini.

Sa trecem la subiect, in primul rand tu ai activat noclip in timpul de construire, te plimbi linistit, in timpul de pregatire ai venit la mine sa ma omori dupa ce a expirat pregatire,

Si eu te-am strigat  " Pleaca " si tu spui "wa", si te am mai strigat de mult ori cum se observa in demo.

PRO , ti-am ma-i zis de atatea ori sa nu mai iesi din baza cu noclip in timpu de constructie pentru ca nu este voie , dar tu nu mai bagat in seama si mereu abuzezi de noclip

Pro ,la fel va spun si eu sa nu iesiti din baza cu no clip in timpul de constructie cand sunt playeri multi pe server dar cine asculta un Administrator mic nu ? La voi gradul conteaza , nu conteaza ca suntem toti oameni . 

Dupa ce m-am uitat si eu la dovezi am vazut ca intradevar era baza lui Screaner si tu nu aveai dreptul sa intri in ea in timp-ul de pregatire.Si eu am mai averizat admini sa nu mai deie noclip nu dau nume .Din pacate PRO.

17 hours ago, TheKingSpectra said:

UITATIVA DEMO. (CA SE VEDE CA NU VA UITATI LA DOVEZII CA DACA FACE UNU RECLAMA LA MISTO CU DEMO VOI CE FACETI AA ZICETI PRO/CONTRA ATATA.) DECI SE INTAMPLA ASA EL ISI FACE BAZA DAR INTR-UN FEL ERA "SURF" DECI NU PREA AVEA VOIE... MA ROG DUPA TIMP DE CONSTRUIT CERE UNU HELP DAU SE DUCE LA ALA DAR INTRA LA ASTA IN BAZA SI DUPA TIMP DE PREGATIRE AL OMORA DIRECT...ACUMA NA VOI DECIDETI PRO

Spectra scrie si tu m ai corect ca nu inteleg m ai nimic din ce incerci sa scrii foloseste punctul, dq sau virgula ca nu se intelege.

Dau pana mori a primit -1 [ de data asta ]

Rezolvat.

Topic Inchis.

Guest
This topic is now closed to further replies.