Jump to content

[REZOLVAT] problema samp


NapsterSMKR

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Am venit acum 10 minute de la munca si am vazut ca a picat serveru, la lala, in fine nu e asta problema, cand vreau sa intru in samp imi apare asa si nu inteleg de ce face asa, l am lasat pe sleep si aia e cand am venit cacat..nu mai mere.
Screenshot (în caz că este necesar): 

Alte precizări: https://imgur.com/a/QKIebCP Si asta e o alta problkmea, cum rezolv sa nu mai fie setat ca sa se deschida in notepad?

Link to comment
Share on other sites

Cel mai probabil este de la moduri, incearca sa intri cu jocul DEFAULT

Link to comment
Share on other sites

Stiu eu problema, nu e de la niciun mod, descarca Daemon Tools Lite, apoi dai run la installerul cu GTA si nu apesi nimic, numai dai run, astepti sa se deschida fereastra si gata ar trebui sa se rezolve, daca nu este de la moduri cum au spus si colegii de mai sus. Sper ca te-am ajutat

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Divine HARDSTYLE said:

Stiu eu problema, nu e de la niciun mod, descarca Daemon Tools Lite, apoi dai run la installerul cu GTA si nu apesi nimic, numai dai run, astepti sa se deschida fereastra si gata ar trebui sa se rezolve, daca nu este de la moduri cum au spus si colegii de mai sus. Sper ca te-am ajutat

Am gta-ul de pe moduri.ro

Link to comment
Share on other sites

@Traviss Daemon Tools Lite, versiunea 11. Cel mai probabil dacă nici așa problema nu este rezolvată, i-ati un GTA default, sau ceva modpack full, dacă nu-ti merge, sigur n-are legătură cu samp, si e ceva legat de programe pe care le necisită samp-u

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Daniel B said:

@Traviss Daemon Tools Lite, versiunea 11. Cel mai probabil dacă nici așa problema nu este rezolvată, i-ati un GTA default, sau ceva modpack full, dacă nu-ti merge, sigur n-are legătură cu samp, si e ceva legat de programe pe care le necisită samp-u

A mers mersi frumos, puteti da t/c

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.