Jump to content

BEMYEYE - Aplicatie ANDROID/IOS (Metoda de facut bani usor)


 Share

Recommended Posts

Descarca aplicația pe telefon android/ios numita 'BeMyEye' (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bemyeye.app&hl=ro&rdid=com.bemyeye.app ).

Ios: https://itunes.apple.com/app/id498104667

Instaleaz-o și o să-ți ceara sa faci cont. Fa un cont și când ajungi acolo unde scrie 'invite Code' trece codul meu (" Cod referal : wqnq7y "). (sau daca mai cunosti care au aplicatia, poti folosi codul lor..)

O sa ți se deschidă aplicația și o sa îți apară o misiune. Urmează toți pașii. O să-ți ceara să faci poza pe față și pe spate la un produs cumpărat din magazin și după o să-ți ceara să faci poza la codul de bare.

Apoi o să îți apară niște produse pe un raft și trebuie să scrii câte produse îs pe raft. După ce ai terminat apeși pe ok sau 'done' ce apare acolo. Durează de la 5min la 24/48h să verifice site-ul misiunea și o să-ți dea 2 euro recompensa (1euro pt misiune și încă 1euro pentru că ai folosit codul de refferral).

O să poți să îi scoți pe Paypal imediat. (apeși acolo request payment, pui paypalu și în 2min ai primit banii).

De asemenea, eu primesc 1euro dacă folosești codul meu de refferral.

Aplicatia este facuta cu alt scop, de a intra in magazine si a face poze la diverse produse.. Dar nu prea sunt astfel de misiuni pe la noi in tara.. (cel putin la mine nu).

De acum, tot ce mai ramane de facut e sa le spui prietenilor sa ia aplicatia si sa foloseasca codul tau de refferral. Fiecare prieten care completeaza misiunea va primi 2euro si tu vei primi 1 euro.

Daca prietenii tai sunt buni, le poti cere sa bage paypal-ul tau acolo si vei primi tu cei 2 euro ai lui.

 

Dovezi de plata: 
gyGIoDd.png
 

Plata de pe 30apr e prima plata in care am facut eu misiunea pe telefonul meu.

Platile de pe 1 may sunt de la 2 prieteni.. Au facut misiunea si au trecut paypal-ul meu acolo ca sa primesc eu banii.

Deci sa calculam dupa poza de sus.  2 prieteni:  4 euro (daca iti trece paypalul tau sa ii primesti tu) + 2 euro (ii primesti in contul tau pentru ca is refferrali). Asta inseamna 6 euro.   6 euro facuti in cateva minute..eu zic ca merita.

Daca gasiti metode sa instalati aplicatia pe virtualbox, emulator.. puteti sa va faceti voi mai multe conturi..

 

Cei 2 euro pe care vii da misiunea ii puteti scoate pe loc..  a2a plata se poate efectua la minim 5 euro si dupa 10/12 zile (e in functie de levelul pe care il faci in aplicatie).

 

Enjoy. Nu e fake pentru cei care o sa comenteze aiurea cum ca e fake aplicatia.

Edited by Ghita LeL
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, IngeruDrogat said:

Cu astfel de aplicatie o sa ajung la fel de bogat ca si Elon Musk ?

Nu a zis nimeni asta, dar e o metoda de a face cativa euro destul de rapid.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.