Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Exploit vs B-Zone


BIS aka OldNab
 Share

Recommended Posts

Poza asta am văzut-o recent pe 9GAG, m-a facut sa rad la fel de mult ca prima data cand am vazut-o :)) de la mine ai +1 doar pentru poza... ideea e deja overused in ciuda faptului ca inca este acest exploit.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

De la tine ma asteptam originalitate

Măcar poza e originală :)) nu prea aveam altă memă de făcut... am zis că merge în contextul actual al serverului. Mă bazam pe faptul că o să vă bucuraţi de o memă bună cu exploitul, că de-astea de duzină au fost destule.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BIS aka OldNab said:

Măcar poza e originală :)) nu prea aveam altă memă de făcut... am zis că merge în contextul actual al serverului. Mă bazam pe faptul că o să vă bucuraţi de o memă bună cu exploitul, că de-astea de duzină au fost destule.

Pai asta e, la un moment dat am intrat aici si 5/6 din meme-uri erau despre exploit :)) 

Link to comment
Share on other sites

Nu prea mai frecventez B-GAG-ul, dar și când o fac văd numai “meme-uri” despre renumitul “exploit”;  Mi-am reamintit de ce nu mai intram pe B-GAG;)

Link to comment
Share on other sites

Deajaba dati cu hate că ”e veche treaba cu exploit”, exploitul va ramane in istoria bizăun` si nu numai.Drept urmare este un subiect foarte bun din care poti obtine o sumedenie de meme-uri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.