Jump to content

Sigur nu afecteaza.


South IoNuTz
 Share

Recommended Posts

Daca tie nu ti s-a parut amuzant meme-ul inainte sa-l postezi ai o problema, dar daca in schimb ti s-a parut amuzant acest meme, atunci problema este una si mai grava.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Lewoo said:

Daca tie nu ti s-a parut amuzant meme-ul inainte sa-l postezi ai o problema, dar daca in schimb ti s-a parut amuzant acest meme, atunci problema este una si mai grava.

Nu te oblig eu sa te uiti, stiu ca acum imi dai doar Hate deoarece am ras de meme-ul tau, bine inteles asa zis ''meme'' nu inteleg, pe cine crezi ca impresionezi cu aceste vorbe ?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, loNuTz said:

Nu te oblig eu sa te uiti, stiu ca acum imi dai doar Hate deoarece am ras de meme-ul tau, bine inteles asa zis ''meme'' nu inteleg, pe cine crezi ca impresionezi cu aceste vorbe ?

Omul iti spune adevarul daca tot postezi un meme ar fi bine sa il si gandesti (referitor la meme slab).

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, loNuTz said:

Nu te oblig eu sa te uiti, stiu ca acum imi dai doar Hate deoarece am ras de meme-ul tau, bine inteles asa zis ''meme'' nu inteleg, pe cine crezi ca impresionezi cu aceste vorbe ?

Nu, nu ma obligi, dar asa cum ai dreptul de a posta un meme indiferent daca este slab sau nu, asa am si eu dreptul de a-mi exprima parerea asupra postului tau, fie ea rea sau buna.

Si sincer sa fiu nu-mi amintesc sa fi avut vreo tangenta cu tine asupra unui meme de-al meu, cred ca doar datorita faptului ca nu prea ma uit la comentariile primite la meme-urile mele :))

Si inca ceva, daca as fi fost singurul care ar fi spus ca meme-ul tau nu este de calitate(ceea ce nu fac de obicei, nu ma trezesc sa spun ca un meme e slab din moment ce celorlalti au fost multumiti) as mai fi zis, dar asa, cand toti ti-au spus ca este slab, de ce te ofensezi asa?

Edited by Lewoo
Reason for edit
Link to comment
Share on other sites

s l a b

s l a b 

s l a b

s l a b

s l a b

s l a b

s l a b

s l a b 

s l a b

s l a b

s l a b

s l a b

s l a b

s l a b 

s l a b

s l a b

s l a b

s l a b

s l a b

s l a b 

s l a b

s l a b

s l a b

s l a b

s l a b

s l a b 

s l a b

s l a b

s l a b

s l a b

s l a b

s l a b 

s l a b

s l a b

s l a b

s l a b

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.