Jump to content

Frate langa Frate


v i d i r i c
 Share

Recommended Posts

Hai ca asta e buna =))

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Daniel Vlad said:

Nu ne mai despart*, incult si agramat si 13 ani.

Ba din pacate ai dovedit ca altceva decat sa-mi urmaresti miscarile nu faci

Saracu de tine, eu sunt mai mare decat tine. Spui de mine da tu mai mult de 11 nu ai. =)) 

Edited by easyw0w RPG4
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, easyw0w RPG4 said:

Adik nu pot fii rezolvate.

Ca cu licente si alea alea :)) 

adik nu are sens sa incerci sa le prinzi =]]]]]]]]]]]]]

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, easyw0w RPG4 said:

Ba din pacate ai dovedit ca altceva decat sa-mi urmaresti miscarile nu faci

Saracu de tine, eu sunt mai mare decat tine. Spui de mine da tu mai mult de 11 nu ai. =)) 

bai mucos cu 8 clase, care-i ma piticu de aici? Zi-mi te rog, ca daca erai destept cautai Daniel Vlad pe Facebook, si o sa vezi ala de 11 ani ca are cam 1.95 la 11 ani, sperietoareo :)))

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

E bun, multi din voi nu-l inteleg.

pacat ca meme-ul nu are logica. daca folosesti 3 CODURI/variante de coduri sau cum li se zice in acelasi timp e mult mai mare sansa sa te "desparta" kelton, bobo, etc. majoritatea care folosesc coduri incearca sa nu fie prinsi. daca te apuci sa activezi toate functiile nu e clar ca esti detectat imediat si te "despart" baietii de nu te vezi? :) 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, woodstar said:

pacat ca meme-ul nu are logica. daca folosesti 3 CODURI/variante de coduri sau cum li se zice in acelasi timp e mult mai mare sansa sa te "desparta" kelton, bobo, etc. majoritatea care folosesc coduri incearca sa nu fie prinsi. daca te apuci sa activezi toate functiile nu e clar ca esti detectat imediat si te "despart" baietii de nu te vezi? :) 

O iai prea in serios si te complici degeaba.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

O iai prea in serios si te complici degeaba.

Un bun simt al umorului are nevoie de logica :). Prefer meme-urile ce poseda aceasta insusire, nu toate prostiile lipsite de ratiune (indiferent ca sunt meme-uri legate de sa:mp sau nu)

Tu ai acuzat membrii ce frecventeaza aceasta categorie ca nu suntem capabili de "a intelege" acest meme, si eu ti-am demonstrat ca nu e vina noastra ca nu-l intelegem, ci ca meme-ul este lipsit de logica. 

Link to comment
Share on other sites

  • Hawx locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.