Jump to content

Forumul a fost actualizat. Informații probleme moderatori aici

Razvanstiffy

[REZOLVAT]Reclamatie ^dmG*SupreMM

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick-ul tau in CS :satana
Nick-ul reclamantului : ^dmG*SupreMM
Data si ora : 5/18/2018  10:20
Motivul : injuri staff , abuz de noclip fara motiv

Gradu reclamantului : Admin in proba

Dovada : ( aici postati ss-urile sau demo-urile ):https://imgur.com/a/G62Rw7l

Alte precizari : Sper sa fie sanctionat

Edited by Po1nt

pro , ti-am mai zis si eu si toti admini ca nu ai voiee si tu ne spui ca nu te intereseaza si ca faci  ce vr ....

https://imgur.com/a/SZzQlRf

hai ca nab inseamna injurie staff sa inteleg..si madd a spus ca pot iesi sa ii supraveghiez cand fac bazele sa nu si le strice unu la altu...

si apropo , nu ai dovada ca am iesit din baza , ai dovada doar ca am dat noclip...

Posted (edited)
41 minutes ago, SupreMM said:

hai ca nab inseamna injurie staff sa inteleg..si madd a spus ca pot iesi sa ii supraveghiez cand fac bazele sa nu si le strice unu la altu...

si apropo , nu ai dovada ca am iesit din baza , ai dovada doar ca am dat noclip...

Dar noi mințim sau ce ? Nu avem dovada pentru ca nu cred ca MaddoxX sau Po1nt îs prosti , pe dovada care am dat-o eu tu ai zis ca și alți admini au ieșit , te rog frumos sa spui și cine

scz pt x2 post

Edited by Exo

Posted (edited)

Ba , daca aveai doavda ca AM IESIT din baza mai ziceam , dar ai doar cu noclip , ce dovada e asta ? ca am dat de 4 ori noclip ? hmm... a, si chiar tu ai iesit... a iesit si maddox odata si l-am intrebat daca am voie si a zis ca da.. , doar daca supraveghez..

Edited by SupreMM

Posted (edited)

Contra.Mhh am sat putin si mam gandit eu nu vad demo-ul cum abuza de noclip poate la folosit la un help

Edited by ZEK0R

Posted (edited)

Am lăsat comm mai jos ,scuze pentru x2 și net praf.

Edited by Screaner123
Comentarii mai jos. Net praf..

4 hours ago, SupreMM said:

Cum nu are,pe imagine scrie cum ti-am dat revive :))E voie sa iesi afara cand zice cineva ca imi fura piesa/blocheaza baza etc.Nu cand vrea tie pulicica ta!

Man nu stiu ce sa zic , mai ies si eu cu noclip căte o data să mai incerc o baza noua, dar nu mereu + dar sa înjuri staff-ul!!!! Asa ceva nu se face . PRO 

Posted (edited)

Hmm.Ba unde vede-ti voi injurii ba , a ? Si vede-ti cumva ca fac abuz de noclip si ies din baza ? nu doar consola care zice ca ii zic lu daniel sa taca si doar atat..Si ca am dat de 4 ori noclip..Acum sari-ti toti cu pro ca eu am injurat...Am injurat pe dq ca nu am injurat deloc.Din contra daniel exo si satana mau injurat ca am bagat noclip..Nustiu cu ce ii linge pe ei pe gat sa imi faca mie reclamatie care e si DEGEABA zic eu , ca nu au dovezi bune DELOC.

Edited by SupreMM

1 hour ago, SupreMM said:

Hmm.Ba unde vede-ti voi injurii ba , a ? Si vede-ti cumva ca fac abuz de noclip si ies din baza ? nu doar consola care zice ca ii zic lu daniel sa taca si doar atat..Si ca am dat de 4 ori noclip..Acum sari-ti toti cu pro ca eu am injurat...Am injurat pe dq ca nu am injurat deloc.Din contra daniel exo si satana mau injurat ca am bagat noclip..Nustiu cu ce ii linge pe ei pe gat sa imi faca mie reclamatie care e si DEGEABA zic eu , ca nu au dovezi bune DELOC.

Mno hai ca a devenit interesant , când te-am înjurat eu pe tine ?

scz pt x3 post

Posted (edited)
On 19.05.2018 at 11:38 AM, ZEK0R said:

Contra.Mhh am sat putin si mam gandit eu nu vad demo-ul cum abuza de noclip poate la folosit la un help

14 hours ago, TheKingSpectra said:

Pe scurt toti iesiti asa ca mai bn taceti...contra.

Din partea mea contra,așa admini iesiti, uneori am o problema cu un jucător care tot cerea help când sunt CT și sare pe mine cu o reclamatie.

Poate avea help sau supraveghea baza.

Bafta.

EDIT; PRO, com mai jos. 

Edited by Screaner123

10 hours ago, Screaner123 said:

Din partea mea contra,așa admini iesiti, uneori am o problema cu un jucător care tot cerea help când sunt CT și sare pe mine cu o reclamatie.

Poate avea help sau supraveghea baza.

Bafta.

Nu avea nimica , el mergea afara și își făcea baza , și i-am zis ca nu are voie și i-am dat revive iar dupaia iese Iara și spune ca el face ce vrea.... și ne mai și injura

BA exo cand am iesit si am fauct baza ? si sa imi dai dovada ca te-am injurat ba nu vorbi fara dovada..cand te-am injurat eu pe tine nabule ?nab inseamna incepator nu mai manca atat ca mananci degeaba..

Ai intrat acum 5 min pe srv , si deja vad ca te crezi superior. Iesi afara in timpul de constructie doar daca cineva zice ca i se fura piese. Si , nu am inteles , daca unu face ceva , tu de ce ai face ca el?

Efect de turma?

pro

Posted (edited)
2 hours ago, Exo said:

Nu avea nimica , el mergea afara și își făcea baza , și i-am zis ca nu are voie și i-am dat revive iar dupaia iese Iara și spune ca el face ce vrea.... și ne mai și injura

Nu stiu ce sa zic, oricum m-am gandit ce ai spus tu,  din păcate PRO... Și suprem stii ca esti din SAMP care îl spune nab=NooB=incepator ( asta ma deranjează.) 

Scuze pt x2

Dau edit mai sus să pun pro. 

Edited by Screaner123

Posted (edited)

Nu degeaba ai m ai luat tu remove, la anii tai cam tare in gura esti.

Btw : nu s atat de inapt sa nu mi dau seama ca din poze ai iesit pe afara, adica zic si eu, atat de prosti ne crezi? =]]

Oricum admin nu m ai vezi. [A primit remove]

Rezolvat.

Topic Inchis.

Edited by Po1nt
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.