Jump to content

Wipe Turfuri


Kelton
 Share

Recommended Posts

7 hours ago, NUSUNTODION said:

Cu Tavy si Cobra la conducere, fara cineva care sa aiba spate si sa aduca jucatori buni in mafii, slabe sanse.

Calm ca revin in TTB ;) 

 

O decizie foarte buna, cu cat mai multe waruri cu atat mai distractiv.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, rTn Dyablox VIP said:

Calm ca revin in TTB ;) 

 

O decizie foarte buna, cu cat mai multe waruri cu atat mai distractiv.

Usor o sa fiti doborati....

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Calm ca revin in TTB ;)

Degeaba. Stim cu totii ce se va intampla. SP cu RDT vor lua Turf-urile celor din TTB, dupa care urmeaza SP sa ia orasul. In LS sunt sanse mari ca VTB sa faca 24/24, adica nu o sa aiba cu cine sa se lupte, iar in SF cine stie ce se va intampla, desi mizez pe faptul ca Rifa / 69 vor domina orasul.

Edit: Rectific ce am zis in legatura cu VTB. VDT vor domina LS-ul. De ce? Pentru ca au intrat jucatori in mafie precum POMOHACI.VA.TRAGE, ROAD.TSA si HawKing.

Edited by NUSUNTODION
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, NUSUNTODION said:

Cu Tavy si Cobra la conducere, fara cineva care sa aiba spate si sa aduca jucatori buni in mafii, slabe sanse.

Pare rau baiatule ca ai asemenea gandire, sa fi intr-un gang nu inseamna sa iti storci mereu nervii la war, inseamna sa stii sa te distrezi. Incerc sa am un joc cat mai corect, fata de altii care stie sa joace doar cu cod (Se simt ei). Am avut waruri si o sa mai am, dar ForFun ca sa nu ne plictisim. #NuUnTurfDefinesteUnGangster.

Link to comment
Share on other sites

Sunteti conștienți că va certați pentru niste pixeli, nu? Mai bine v-ați ruga pentru niste creier in loc de turfuri... Ce pana mea va cacati atât pe voi de zici ca va depinde viata daca luati orasul, mai stiti si voi cum arată soarele? Nu zice nimeni coaie sa nu joci, dar unii va impacientati prea rau pentru un joc.

Link to comment
Share on other sites

Just now, iLIVE said:

Dupa parerea mea trebuia lasat orasul lv al lor dar acum e decizia voastra.

 

Mulţumim şi noi că ne suştii :)), dar e mai bine cu Wipe, să aibă toată lumea 4/4, era jalnic să ne luptăm doar noi cu 1-2 mafii cu 2 waruri pe zi, e bine şi aşa, bine că nu am luat Wipe la facţiune că trebe să iau şi eu rank 4 =)) 

Link to comment
Share on other sites

On 24.05.2018 at 9:09 PM, rTn Dyablox VIP said:

Calm ca revin in TTB ;) 

 

O decizie foarte buna, cu cat mai multe waruri cu atat mai distractiv.

ba, oricum degeaba revii in TTB ca tot in HQ stati =)) 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fabiaN shunKTEAM said:

ba, oricum degeaba revii in TTB ca tot in HQ stati =)) 

Eu prefer sa stau la balcon :)) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, fabiaN shunKTEAM said:

oh nu iar :( 

=)) Am video cum stateam un war intreg la balcon, ma uit si nu pot sa nu rad :)) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fabiaN shunKTEAM said:

taci ca era o idee buna, totusi ma mir cum nu se considera bug abuse

Pai teoretic nu abuzam de nimic, foloseam pozitionarea in avantajul nostru :)) 

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.