Jump to content

Găsește Locația // Find The Spot


Adrian28
 Share

Recommended Posts

ZrCVZLl.png

 

Salut B-Zone! Văzând că nu prea mai sunt evenimente în desfășurare pe forum de ceva timp m-am gândit să preiau un tip de eveniment care mi-a plăcut foarte mult înainte, și anume Găsește locația / Find the spot. În ce constă acest eveniment pentru cei care nu cunosc? Simplu: O dată pe zi voi posta în acest topic o poză făcută pe serverul de SA:MP RPG1 într-o anumită locație mai strânsă și nu chiar ușor de identificat din prima. Ce trebuie să faceți voi? După ce postez o ediție nouă, voi postați tot în acest topic, după modelul pe care o să-l postez mai jos, o poză cu voi, pe serverul de SA:MP, în aceeași locație ca și în poza mea. Pentru a avea șanse cât mai mari de câștig, poza voastră trebuie să fie cât mai asemănătoare cu a mea, aceeași poziție, același unghi. La edițiile cu o locație mai grea de găsit o să ofer și un mic indiciu.

 

Mici reguli:
 * Poza trebuie să conțină numele și serverul de jos. Imaginea nu trebuie editată.

 * Trebuie să reproduceți poza făcută de mine, să fie cât mai asemănătoare cu a mea, aceeași poziție, același unghi, nu din mașină sau de la distanță. Nu țin cont de rezoluție sau alte modificări asupra jocului.
 * Odată începută ediția aveți voie să postați o singură dată. Nu aveți voie să editați postarea după mai mult de 5 minute de la postare.
 * Nu faceți postări aiurea ce n-au legătură cu participarea la concurs, dacă aveți vreo întrebare/critică/sugestie mi-o puteți transmite printr-un mesaj privat sau direct în joc.
 * Imaginea trebuie încărcată pe imgur.com.
 
PREMIUL: 100.000$ pe ediție.
 
Modelul de postare pentru a participa:

 

  • Nickname:
  • Poză:

 

Prima ediție o să înceapă într-o postare ulterioară.

Succes tuturor!

Edited by Adrian28
Link to comment
Share on other sites

Câștigătorul primei ediții este: @qazdawn! Felicitări!

__________________________________________

 

EDIȚIA #2

 Găsește locația din următoarea poză: https://i.imgur.com/000Ko4W.jpg

Hint: În jurul LSSI HQ

 

Premiul: 100.000$

 

Model de postare:

 

  • Nickname:
  • Poză:
Edited by Adrian28
Link to comment
Share on other sites

Câștigătorul ediției a treia este: @ExYn, felicitări!

__________________________________________

 

EDIȚIA #4

 Găsește locația din următoarea poză: https://i.imgur.com/6zyUKMv.jpg

Hint: Est-ul LS-ului.

 

Premiul: 100.000$

 

Model de postare:

  • Nickname:
  • Poză:
Edited by Adrian28
Link to comment
Share on other sites

Câștigătorul ediției a cincea este: @Aqqua S4F, felicitări! Contactează-mă în joc pentru a-ți transfera banii.

__________________________________________

 

EDIȚIA #6

● Găsește locația din următoarea poză: https://i.imgur.com/1b1yVZE.jpg

Hint: Vestul LS-ului

 

Premiul: 100.000$

 

Model de postare:

  • Nickname:
  • Poză:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.