Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

NEW RPG Supervisor


Odin
 Share

Recommended Posts

Multa bafta, @Odin, in ceea ce ti-ai propus. Multumim pentru ajutorul oferit pe Server de-a lungul activitatii tale.

 

Felicitari, @THELiAR, pentru functia obtinuta. Pentru mine, esti cel mai devotat Admin de pe RPG1, daca nu, de pe comunitate.

 

Goldaneee, ma bucuram si eu o clipa ca devin sef de pagina. :(

Link to comment
Share on other sites

Bafta in ce ti-ai propus Odin, chiar daca n-am apucat sa ne cunoastem personal pentru mine ai fost unul dintre cei mai buni admini. Pur si simplu iti faceai treaba la timp, ca mai amanai putin asta e alta chestie, fricare om are problemele lui. Ce pot eu sa-ti mai zic tie, bafta cu noua slujba si cu viata reala.

TheLiAR, nici pe tine n-am apucat sa te cunosc, si nici n-o sa mai apuc la cat de inactiv sunt, sincer ma asteptam la fratiorul meu SaRtOr sa ia functia dar e bine si asa, bafta cu ea si spor la munca bine inteles. Cred ca totul va decurge ca de obicei pe RPG1, am auzit din mai multe surse ca esti activ si unul din cei mai de treaba admini.

Link to comment
Share on other sites

Bafta Odin, multumesc ca mi-ai acordat o gramada de sanse :* tot serverul 1 iti multumeste pentru toate eforturile pe care le-ai facut, bafta la examene si succes in viata !

Succes Liar cu noua functie !

Link to comment
Share on other sites

Ma eu acum aflu/vad/cum vreti voi! Tragic, pe mine cred ca nu ai cum sa ma uiti Stefane :)) la cate am patit cand eram lidera ELC :))) spor in viata. Royce, sa nu iti para rau de ce nu puteai face, ci de ce puteai face si nu ai facut! Succes!

 

Liare, gg ma :))

Link to comment
Share on other sites

Felicitari THELIAR im so hapoy when u get admin 6 so good job and good luck <3 RESPECT #BOSS #THELIAR

Link to comment
Share on other sites

Mult succes @Odin, fiecare cred ca o sa ajungem in acea perioada in care nu ne vom mai putea ocupa de orice altceva in afara de munca/familie/invatat. Felicitari @THELiARsi sper sa ai grija de server-ul pe care am "copilarit" eu, si inca multi altii.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.