Jump to content

[REZOLVAT] [Nelamurire] Statusuri


Duntex

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Imi spune si mie cineva de ce nu mai pot sa creez un status? E din cauza Warning Points-urilor? Cand pot sa fac status-uri noi?
Screenshot (în caz că este necesar):

Alte precizări: @Heisenberg inchizi topicul cand spun eu sau cand cineva ma lamurit, nu cand vrei tu, ca tu asa faci de obicei. Cel care ma lamureste primeste un +1. 

Link to comment
Share on other sites

Un screen ceva?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crack exe said:

deci sa inteleg ca nu iti apare ,, post a status ''? nu te lasa sa lasi un status la oricine sau doar la tine nu te lasa? si cate warning-uri ai?

exact. Nu ma lasa sa dau post a status. am doar un warning point. nu ma lasa la nimeni si mie.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, IngeruDrogat said:

@Duntex Te-ai gandit sa vorbesti cu Bobo / XES / Dani ? Cu noi poti sta si saptamani pana afli dar mai repede le dai un mesaj si or sa iti spuna ce problema ai.

Pai credeam ca stiti voi :) 

 

Poza: 643363.thumb.PNG.17923ab807e019db303294faa4b76f14.PNG

Link to comment
Share on other sites

On 31.05.2018 at 8:26 PM, Duntex said:

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Imi spune si mie cineva de ce nu mai pot sa creez un status? E din cauza Warning Points-urilor? Cand pot sa fac status-uri noi?
Screenshot (în caz că este necesar):

Alte precizări: @Heisenberg inchizi topicul cand spun eu sau cand cineva ma lamurit, nu cand vrei tu, ca tu asa faci de obicei. Cel care ma lamureste primeste un +1. 

Nu-mi spui mie ce sa fac, o mică regula:

Topicurile inactive (fara vreun răspuns de la autor) mai mult de 48 ore (2 zile) vor fi închise pentru inactivitate.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.