Jump to content

Ajutor rapid - Excel


desin99
 Share

Recommended Posts

Nickname pe forum: Desin99

Problema/nelămurirea întămpinată: Noroc, am mare nevoie de ajutor in Excel pentru o tema foarte importanta, eu personal nu mai folosesc Excel de cativa ani buni (+4) si nu imi dau seama foarte bine ce formule/calcule se folosesc pentru rezolvarea cerintelor.

De când  a apărut această problemă: Azi.

Dovezi, poze, video: https://imgur.com/a/u0SJpC2

Alte precizări: As aprecia foarte mult daca raspunsurile vor fii directe si cat de rapid se poate, multumesc anticipat!

Edited by desin99
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, desin99 said:

Inca astept raspuns, daca se pricepe cineva.

 

 

Cred ca cel mai bine ar fi sa incerci singur in loc sa pui pe altcineva sa ti faca tema, asta ceri aici nu?

Edited by Ocaust
Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2018 at 11:15 PM, Ocaust said:

 

Cred ca cel mai bine ar fi sa incerci singur in loc sa pui pe altcineva sa ti faca tema, asta ceri aici nu?

Cred ca mai bine iti vezi de treaba ta, astept un raspuns practic.

Nu e tema, nu este pentru mine, imi ajut un prieten.

Up

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, desin99 said:

Cred ca mai bine iti vezi de treaba ta, astept un raspuns practic.

Nu e tema, nu este pentru mine, imi ajut un prieten.

Up

O sa mi vad de treaba mea si o sa astepti mult si bine pana o sa ti raspunda cineva cu ce vrei tu.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, desin99 said:

Cred ca mai bine iti vezi de treaba ta, astept un raspuns practic.

Nu e tema, nu este pentru mine, imi ajut un prieten.

Up

Daca aveai un raspuns mai normal.. sau chiar sa ignori mesajele aiurea, poate imi curatam dimineata ca sa te ajut cu tema ta sau a prietenului tau.. nu e grea, e chestie de rabdare, ceea ce 2018 nu mai are..

 

Avand in vedere comportamentul tau, replay-urile aiurea si ca nimeni nu te ajuta acest topic primeste T/C. Bafta.

 

:topic_closed:

Edited by Jackson Brooklyn
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.