Jump to content

Bug conexiune rpg 1


Kente ToV

Recommended Posts

Nick-ul tau:DedWen
Server:rpg.b-zone.ro
Descrierea In primul rand vreau sa mentionez ca stau in Anglia acuma nu stiu daca din cauza asta se intampla ce se intampla dar cate odata imi pica toate serverele de la b-zone si sta asa cu orele poate si zile si nu merge dar alte servere de la alte comunitatii merg dar de la b-zone nu care este problema? Am si eu rapoarte de facut etc si nu pot din cauza asta. Si nu cred ca are treaba cu netul meu deoarece toate celelate servere merg numai b-zone nu merge.
Screenshot(s):https://imgur.com/a/Yg1SSzH

Link to comment
Share on other sites

Am si eu problema asta in Romania, sunt la Orange. Cel mai probabil ii aceeași problema care a mai fost si au cumpărat alte IP-uri.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, DedWen Legend said:

Deci daca si in romania se intampla asta e clar ca nu e de la mine si trebuie rezolvata ca efectiv asta ma tine cu orele asa si nu ma pot juca si din chesti dastea te face sa te lasi nu ma mira dc s-au lasat multi..

 

Nu tine neapărat de B-Zone, tine de firma ce deține acele clase de Ip si provider tau de internet.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, DedWen Legend said:

Am inteles. Pai si atunci ce e de facut in privinta asta?

Poti doar sa astepti. Cel mai probabil o sa fie cumpărate alte clase de IP de la alta firma.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Am avut probleme cu un atac destul de mare si IP-urile noastre au fost filtrate o buna perioada de timp. Ieri dimineata am discutat cu providerul si filtrul a fost inlaturat.
Va rog sa-mi spuneti daca serverele va functioneaza in acest moment.

O zi faina!

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Bobo said:

Salut,

 

Am avut probleme cu un atac destul de mare si IP-urile noastre au fost filtrate o buna perioada de timp. Ieri dimineata am discutat cu providerul si filtrul a fost inlaturat.
Va rog sa-mi spuneti daca serverele va functioneaza in acest moment.

O zi faina!

Da, deocamdată functioneaza 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Bobo said:

Salut,

 

Am avut probleme cu un atac destul de mare si IP-urile noastre au fost filtrate o buna perioada de timp. Ieri dimineata am discutat cu providerul si filtrul a fost inlaturat.
Va rog sa-mi spuneti daca serverele va functioneaza in acest moment.

O zi faina!

Merge deocamdata, multumim pentru implicare.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.