Jump to content

Bug la pin


YAHOVA

Recommended Posts

Nick-ul tau:KaltwerQ
Server:RPG1
Descrierea bugului:Cind pun pinul nu merge  imi spune ca este gresit dar daca  il las 30s automat se deblocheaza si eu nu pot  pune pinul care a fost este bun bug ceva.Eu acum nu am nici un pin si e bugul acesta 
Screenshot(s):

 

Link to comment
Share on other sites

Eu unul nu am reușit să reproduc bugul care apare la tine în video. A mai pățit cineva așa ceva? Ai reușit să reproduci bugul de mai multe ori?

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Kelton said:
21 hours ago, Kelton said:

Eu unul nu am reușit să reproduc bugul care apare la tine în video. A mai pățit cineva așa ceva? Ai reușit să reproduci bugul de mai multe ori?

Nu kelton, mie nu mii se intampla

Link to comment
Share on other sites

Bună ziua. O să încerc să te ajut. Am avut același modpack ca al tău, adică Razen Final. Acest modpack conține mai multe moduri, unul din ele fiind pin.cs (Autopin). Tu ai setat acolo un pin, după 30 secunde dacă nu te autentifici tu cu pin-ul tastând /pin ți-l pune automat acel mod. Intră în folderul cleo si intră in "pin". Ar trebui să-ți apară un meniu ca acesta: Click De exemplu, dacă ai pin-ul 5555, o să-ți apară în acea căsuță "1 = 5, 2 = 5, 3 = 5 și 4 = 5". Tu vezi ce cifre ai puse acolo, și încearcă acea combinație în joc. Să lași te rog un Quote acestui comentariu dacă ți-a mers sau nu. Sper că ai înțeles, o zi frumoasă!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.